Paulina Smaszcz-Kurzajewska o swojej metamorfozie
ONS

Metamorfoza Smaszcz-Kurzajewskiej może dziwić. W końcu zdradziła powody radykalnych zmian

Paulina Smaszcz-Kurzajewska o swojej metamorfozie
ONS

Paulina Smaszcz-Kurzajewska eksperymentuje ostatnio z modą. Na premierze filmu "50 twarzy Greya" zaszalała jednak za bardzo i trochę się postarzyła. Jej twarz wyglądała dość dziwnie i ciężko było ją rozpoznać. Zobacz: Co się stało z twarzą Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej? Ciężko ją rozpoznać

Nie da się jednak ukryć, że zmiana jak zaszła w wyglądzie dziennikarki jest spektakularna i niewątpliwie na plus. Smaszcz-Kurzajewska nie tylko obcięła i przefarbowała włosy, ale zaczęła bardziej eksponować swoje wdzięki. Na salonach coraz częściej pojawia się odważnych stylizacjach, a w ostatnim wywiadzie dla "Super Expressu" wyznała, co skłoniło jej do takiej zmiany:

Mam 42 lata, mam odchowane dzieci i wreszcie przyszedł czas, kiedy mogę coś zrobić dla siebie. Mam czas, żeby pójść do teatru, kina czy do fryzjera. Mam trochę więcej czasu dla siebie ze względu na to, że mam cudowne życie rodzinne, wspaniałego męża, fantastyczne małżeństwo, które już trwa prawie 20 lat. Przyszedł moment, że mogę chwilę poświęcić sobie i tyle.

Dodała także, że mężowi, Maciejowi Kurzajewskiemu podoba się zawsze, niezależnie jaki ma kolor włosów i ubranie:

Niezależnie od tego, czy mam blond włosy, czy brązowe czy długie, czy krótkie, to dla niego jestem jego Pauliną i ta miłość jest naprawdę fantastyczna. Dzięki tej miłości czuję się bezpieczna i kochana.

Dziennikarka ewidentnie kwitnie. Oby tak dalej. 

Zobacz: Smaszcz-Kurzajewska w prawie idealnej stylizacji. Jeden szczegół zepsuł wszystko
 

Paulina Smaszcz-Kurzajewska na polskiej premierze 50 twarzy Greya


 

Kurzajewska całuje ciążowy brzuch Sadowskiej:

Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39