Paulina Młynarska poprowadzi autorski program "Lustro"
ONS

Paulina Młynarska ma powody do radości. Jesienią poprowadzi swój autorski program

Paulina Młynarska poprowadzi autorski program "Lustro"
ONS

Paulina Młynarska już od kilku lat jest jedną z gwiazd stacji TVN Style, gdzie razem z Dorotą Wellman prowadzi program "Miasto kobiet". Dziennikarki mają na swoim koncie również wspólnie wydaną książkę, która jest zbiorem listów, jakie wysyłały do siebie pracując w talk-show. Zobacz: Wellman i Młynarska wydają wspólną książkę

Okazuje się, że fani Pauliny Młynarskiej mają kolejne powody do radości. Jak donosi serwis Wirtualnemedia.pl dziennikarka została bowiem prowadzącą nowego programu "Lustro". Autorski projekt gwiazdy będzie można oglądać już jesienią na Onet.tv. O czym będzie nowy program siostry Agaty Młynarskiej?

Pomysł na projekt „Lustro” wziął się z mojej niezgody na lansowanie absurdalnie nierealistycznego wizerunku kobiet pokazywanych w mediach. Popularne aktorki, modelki, czy dziennikarki, które oglądamy na ściankach, zdjęciach z imprez i okładkach to, „po godzinach” kobiety takie, jak wszystkie inne. Bywają zmęczone i niewyspane, mają kompleksy i zmarszczki, wiek oraz historię życia wypisaną na twarzach. Chcę je pokazać takimi, jakie są, kiedy po przebudzeniu patrzą w lustro - zdradza dziennikarka.


Myślicie, że Paulina Młynarska przebije sukces swojej siostry, Agaty Młynarskiej, która jakiś czas temu również przeprowadzała rozmowy z gwiazdami w programie "Jaka ona jest?"

Zobacz: Młynarska wściekła na dziennikarza: Znajdę cię! Będziesz musiał walczyć o życie!Więcej na temat Paulina Młynarska
Przeładuj

Mikołaj i Sylwia wystąpią w "Tańcu z Gwiazdami"? Mają jeden warunek!

zobacz 01:36