Paulina Młynarska w bezrękawniku

Paulina Młynarska śmieje się z wieku Rozenek: "Odjęła sobie z dowodu zbędnych 10 lat"

Paulina Młynarska w bezrękawniku

Paulina Młynarska zarzuca Małgorzacie Rozenek-Majdan odmłodzenie się o 10 lat! Dziennikarka napisała felieton dla magazynu "Grazia", w którym skomentowała polski show-biznes na przestrzeni ostatnich lat. Nie zabrakło przytyków do gwiazdy TVN. Co tym razem napisała?

 

W dużej mierze Paulina Młynarska skupiła się na fenomenie Małgorzaty Rozenek-Majdan, której poświęciła kilka zdań. Nie zabrakło nawiązań do jej wieku:

4 lata temu Małgorzata Rozenek-Majdan była jeszcze szczęśliwą panią Kostrzewską-Rozenek i właśnie zaczynała erę porządków na wielką skalę, wywalając przy okazji z dowodu 10 zbędnych lat. Czy w tym wypadku 4 lata to dużo? Nie wiem, ale i tak zazdroszczę. Jednak kariera Perfekcyjnej Pani Domu miała dopiero rozkwitnąć, ponieważ główne miejsce w blasku fleszy 4 lata temu zajmowały nijakie Grycanki.

Nie da się ukryć, że odkąd Małgorzata Rozenek-Majdan zaistniała w polskim show-biznesie trwają spekulacje, ile tak naprawdę ma lat. Zarówno Wikipedia, jak i sama zainteresowana podtrzymują, że gwiazda ma 38 lat. Internauci jednak wiedzą lepiej i z całą pewnością twierdzą, że Małgorzata Rozenek-Majdan jest już na pewno po czterdziestce. A Wy jak myślicie?

 

Zobacz: WOW! Małgorzata Rozenek pokazała się w kostiumie kąpielowym na ZDJĘCIU. Fani zachwyceni: "Petardaaa!!!"

 

Paulina Młynarska wyśmiewa się z wieku Małgorzaty  Rozenek-Majdan.

Paulina Młynarska na pokazie Roberta Kupisza
ONS

Małgorzata Rozenek-Majdan ukrywa swój prawdziwy wiek?

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan
ONS

 

 

Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17