Party Stories
Newsy

Paulina Krupińska zdradziła, o jakim zawodzie marzy jej córeczka! Tata, Sebastian Karpiel Bułecka, nie jest szczęśliwy!

Paulina Krupińska jest mamą dwójki uroczych dzieci - Antosi i Jędrzeja. Modelka należy do grona gwiazd, które pilnie strzegą swojej prywatności i nie ujawnia wizerunku swoich pociech w mediach społecznościowych. Chociaż prowadząca "Dzień Dobry TVN" ma mnóstwo obowiązków zawodowych, to jednak rodzina jest dla niej zawsze na pierwszym miejscu.

Zobacz także: Będzie trzecie dziecko?! Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka mówią wprost, kiedy!

Ostatnio mieliśmy okazję porozmawiać z Pauliną Krupińską, która zdradziła nam, o jakim zawodzie marzy jej córeczka, Antosia! Wygląda na to, że dziewczynka poniekąd chce pójść w ślady mamy, ponieważ jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to z pewnością usłyszymy o niej w polskim show biznesie! Modelka zdradziła nam również, kto jest idolką jej córeczki. 

Jak myślicie, kim chce zostać Antosia? Wszystkiego dowiecie się z naszego wideo, które możecie obejrzeć powyżej! 

Paulina Krupińska z córką

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Paulina Krupińska
East News
Newsy
Gdzie tak naprawdę mieszka Paulina Krupińska? Góry czy stolica?

Paulinie Krupińskiej od kilku miesięcy doszły nowe obowiązki zawodowe - piękna miss została prowadzącą "Dzień dobry TVN" . Oczywiście nowa posada spowodowała, że gwiazda musi częściej przebywać w stolicy. Jak jednak wiadomo, gwiazda kocha góry i razem z rodziną uwielbia spędzać czas w Kościelisku.  Zobacz także:  Paulina Krupińska o powrocie Agnieszki Woźniak-Starak do telewizji. "Wykrakałam..." W okresie kwarantanny Paulina Krupińska razem z mężem i dziećmi przebywała właśnie w górach, a prowadząca "Dzień dobry TVN" przyjeżdżała jedynie na dyżury, które miała wyznaczone do pracy w programie. Jak zatem będzie teraz? Czy miss zdecyduje się na stały powrót do stolicy? A może jednak zdecyduje się na pozostanie w Kościelisku? Zobaczcie co na ten temat powiedziała nam Paulina Krupińska! Wszystkiego dowiecie się z naszego wideo powyżej.

Paulina Krupińska o Agnieszce Woźniak-Starak
EastNews
TV-Show
Jak Paulina Krupińska poznała Agnieszkę Woźniak-Starak? "Ona nie wie, że mnie wtedy poznała"

Do ekipy programu "Dzień Dobry TVN" dołączyły niedawno Ewa Drzyzga oraz Agnieszka Woźniak-Starak! Niedawno mieliśmy okazję porozmawiać z Pauliną Krupińską, która również jest prowadzącą show, a prywatnie przyjaźni się z Agnieszką! Jak zaczęła się ich znajomość? To dość ciekawa historia, okazuje się bowiem, że Woźniak-Starak może jej nie pamiętać! Dlaczego? Zobaczcie, co nam zdradziła Paulina! Zobacz także:  Agnieszka Woźniak-Starak po raz pierwszy o pracy w "Dzień Dobry TVN": "Alę się cieszę, naprawdę!

Paulina Krupińska i Agnieszka Woźniak - Starak
East News
Newsy
Paulina Krupińska o powrocie Agnieszki Woźniak-Starak do telewizji. "Wykrakałam..."

Do ekipy "Dzień dobry TVN" dołączył w ostatnich dniach niezwykły duet prowadzących - Agnieszka Woźniak-Starak oraz Ewa Drzyzga! To pierwsza kobieca para, która poprowadzi tę śniadaniówkę. Fani nie kryją radości, że prawdziwe legendy telewizji będą teraz wspólnie pracować przy programie. W szczególności cieszył fakt, że po bardzo trudnych chwilach w życiu prywatnym, Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowała się na powrót do pracy w telewizji!  Zobacz także:  Internauci są zachwyceni wyborem Agnieszki Woźniak-Starak i Ewy Drzyzgi do "Dzień Dobry TVN"! Co piszą?  Paulina Krupińska sama niedawno dołączyła do ekipy "Dzień dobry TVN". Agnieszka Woźniak-Starak jest jej bliską koleżanką. Kilka miesięcy temu panie rozmawiały na temat powrotu dziennikarki do telewizji. Jak przyznała modelka w rozmowie z reporterką Party.pl, w pewnym sensie wykrakała taki kobiecy duet w śniadaniówce. Oczywiście powrót Agnieszki Woźniak-Starak, bardzo ją ucieszył.  Zobaczcie co jeszcze w rozmowie z nami, powiedziała na ten temat Paulina Krupińska. Wszystkiego dowiecie się z naszego wideo powyżej.  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner