Paulina Krupińska Paulina Krupińska na otwarciu sklepu Smyk Paulina Krupińska w sukience SugarFree Paulina Krupińska na otwarciu sklepu Smyk
Paulina Krupińska
ONS
Zobacz zdjęcia gwiazdy!
1/4
Paulina Krupińska
ONS

Paulina Krupińska zachwyciła swoim wyglądem w koronkowej sukience! Piękna modelka pojawiła się na otwarciu sklepu dziecięcego Smyk w bardzo kobiecej stylizacji, która podkreśliła jej wdzięki. Żona Sebastiana Karpiela-Bułecki zaprezentowała się w koronkowej sukience na ramiączkach z bardzo głębokim dekoltem. Znaleźliśmy sklep, w którym modelka kupiła kreację. Okazuje się, że jest dostępna w trzech różnych kolorach! Sprawdźcie gdzie i za ile możecie ją kupić!

 

Zobacz także: Fanka zaatakowała Lewandowską! Poszło o TO zdjęcie! Krupińska stanęła w jej obronie

2/4
Paulina Krupińska na otwarciu sklepu Smyk
ONS

Paulina Krupińska zaprezentowała się w jasnej, koronkowej sukience w kwiatowe wzory. Wyglądała w niej pięknie! W takim wydaniu wygląda jak nastolatka i mało kto powiedziałby, że urodziła dwójkę dzieci!

3/4
Paulina Krupińska w sukience SugarFree

Sukienkę Pauliny znajdziecie w internetowym sklepie Sygarfree i nie zapłacicie za nią fortuny! Owy model w dowolnym kolorze kosztuje... 349 złotych! Skuscicie się?

4/4
Paulina Krupińska na otwarciu sklepu Smyk
ONS

Całość stylizacji uzupełniła błękitną torebką od zaprzyjaźnionej polskiej projektantki Sabriny Pilewicz oraz zamszowymi szpilkami. Podoba Wam się jej dziewczęcy styl?  

Więcej na temat Paulina Krupińska