Krupińska o wyborach Miss Universe w Moskwie
ONS

O konkursie Miss Polonia dawno nie mówiło się tak dużo jak w ubiegłym roku. Po raz pierwszy wybory piękności zainteresowały Polaków do tego stopnia, że trafiły na listę najczęściej szukanych fraz 2013 roku. Niewątpliwie do takiego sukcesu przyczyniła się Paulina Krupińska, którą od dnia koronowania zainteresowały się media z racji ciekawego życia prywatnego i imponującego portfolio.

Efektem popularności Pauliny był udział w konkursie Miss Universe, którego chociaż nie wygrała to i tak zapewniła sobie wysoką ocenę w kraju i za granicą. W nowym "Fleszu" Krupińska kolejny raz podsumowała swój sukces. Zobacz: "Polska nigdy nie będzie atrakcyjnym krajem"

- Mnie i Marcelinie Zawadzkiej oraz Rozalii Mancewicz udało się przywrócić zainteresowanie i renomę Miss Polonia. Dlatego życzę nowej Miss by wybory cieszyły się jeszcze większą popularnością, prestiżem i by Polacy traktowali je poważnie. Jej samej, żeby pozostała sobą i nie skusiła się na wizerunek lalki Barbie.


Przypomnijmy, że wybory nowej Miss Polonii już w lutym. Ciekawe czy doczekamy się tak samo ciekawej postaci, co Paulina?

Zobacz: Krupińska pokłóciła się z Miss z Afryki: "Jesteś zakłamaną dziewczyną!"

Paulina Krupińska ostatni raz z koroną Miss Polonia: