Paulina Krupińska
Instagram

Paulina Krupińska pokazała choinkę! "Ani jednej normalnej bombki"! Dlaczego? ZDJĘCIE

Paulina Krupińska
Instagram

Paulina Krupińska pokazała choinkę! Modelka jako jedna z pierwszy gwiazd w tym roku pochwaliła się w sieci swoim bożonarodzeniowym drzewkiem. Paulina Krupińska przystroiła je w dość nietypowy sposób. A wszystko ze względu na swoją córkę Antosię! Okazuje się, że modelka zdecydowała się w tym roku wyłącznie na ozdoby z miękkich materiałów np. filcu. Taki wybór ma zapewnić bezpieczeństwo jej córeczce. Antosia ma już 1,5 roku, i jak wszystkie dzieci w jej wieku, jest zafascynowana choinką, a co za tym idzie... chce bawić się kolorowymi dekoracjami. Te, wykonane z tkanin są gwarantują, że dziewczynka się nie skaleczy.

 

Zobacz też: Najseksowniejsza modelka na świecie wygląda jak... Paulina Krupińska! Tak uważa ktoś bardzo ważny dla Pauliny

Już mamy. Ani jednej normalnej bombki #dzieckowdomu znacie to?  - napisała Paulina Krupińska na swoim Instagramie.

Zobaczcie choinkę modelki! Naszym zdaniem, brak normalnych bombek wcale jej nie zaszkodził. Choinka wygląda przeuroczo. Antosia na pewno też jest pod wrażeniem! 

 

Polecamy: Choinka, poinsecja, jemioła – żywe symbole świąt Bożego Narodzenia

 

Na choince Pauliny Krupińskiej nie ma tradycyjnych bombek! A wszystko ze względu na małą Antosię.

Choinka Pauliny Krupińskiej
Instagram

Mała Antosia jest pierwszym dzieckiem Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiel-Bułecki. Dziewczynka jest oczkiem w głowie rodziców!

Paulina Krupińska z córką na spacerze w szarym wózku

Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17