Paulina Krupińska o operacjach plastycznych
ONS

Krupińska o nowym programie: Ania będzie sobie odsysała, a ja...

Paulina Krupińska o operacjach plastycznych
ONS

Tej wiosny Paulina Krupińska rozpocznie nowy etap w swojej karierze. Wciąż jeszcze aktualna Miss Polonia ma bowiem apetyt na to, aby podbić serca telewidzów. W ramówce TVN Style pojawi się jako prowadząca program "Klinika Urody", a na konferencji prasowej niezmiennie zachwyciła właśnie urodą i przemyślaną stylizacją. Przypomnijmy: Wiosenna Krupińska największą ozdobą prezentacji ramówki TVN Style

W "Klinice Urody" Paulina z pomocą Anny Orłowskiej prezentować będzie skuteczne metody na poprawianie urody za pomocą nieinwazyjnych zabiegów i kosmetyków. A co śliczna modelka powiedziałaby na skorzystanie z umiejętności chirurga plastycznego? W rozmowie z AfterParty.pl Krupińska wyznała, że jest przeciwna operacjom i poprawianiu urody w ten sposób. Dodała, że nie mogłaby sobie zrobić nawet botoksu, bo za bardzo lubi swoją mimikę. Ciężko się dziwić - będąc tak piękną kobietą, trudno myśleć o jakichkolwiek zmianach.
 

Jestem przeciwna takim ingerencjom, ale są też potrzebne takie programy i tacy ludzie jak doktor Szczyt, bo niektórzy mają więcej do zmienienia niż tylko maseczki. Osobiście jestem przeciwna poprawianiu urody - uważam, że powinno się poprawiać jeśli faktycznie ktoś ma wielki defekt i bardzo źle się z tym czuję. Bo jakieś ingerencje cyklicznie... to niestety widać. Jeżeli już zastosuję botoks to zastosuję od Ani, bo my mamy taki plan, że Ania będzie sobie odsysała, a ja wtedy będę to sobie wkładać (śmiech) - żartowała w rozmowie z nami Paulina.


Krupińska i Orłowska to naprawdę szalony duet. Próbka ich możliwości w klipie wideo poniżej.

Zobacz: Krupińska zaręczyła się z milionerem? Mamy jej komentarz

 

Paulina Krupińska na prezentacji wiosennej ramówki TVN Style:

Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00