Paulina Krupińska typowana do korony Miss Universe 2013
ONS

Biuro Miss Polonia blokuje nagą sesję Krupińskiej? Sprawdziliśmy

Paulina Krupińska typowana do korony Miss Universe 2013
ONS

Kariera Pauliny Krupińskiej od kilku miesięcy podąża w dobrym kierunku. Modelkę widujemy już nie tylko na wybiegu czy przed obiektywem, bowiem tej wiosny Paulina debiutuje w telewizji w roli prowadzącej "Klinikę Urody". Co ciekawe, Krupińska wciąż jest panującą Miss, a to z uwagi na perturbacje organizacji na przestrzeni ostatnich tygodni. Przypomnijmy: Herde tak namieszała, że przyszłość Miss Polonia stoi pod znakiem zapytania

Krupińska jest też ostatnio obiektem wielu plotek. Począwszy od zaręczyn z Tadeuszem Bachledą-Curusiem, do których nigdy nie doszło, skończywszy na najnowszej - jak podawał jeden z tabloidów, Paulina zdecydowała się na rozbieraną sesję do jednego z magazynów, ale cały projekt rzekomo został zablokowany przez wspomniane Biuro Miss Polonia, gdyż panująca miss nie może brać udziału w tego typu sesjach. Ile w tym prawdy? Postanowiliśmy zapytać o to samą modelkę.


Doniesienia tabloidu o tym, że korona Miss Polonia mi ciąży są kompletną bzdurą. Korona nie jest ciężarem, wręcz przeciwnie - biuro Miss wciąż mnie wspiera, załatwia kontrakty i udziały w niektórych kampaniach. Nie blokuje też moich zleceń dla macierzystej agencji Model Plus. Nasza współpraca układa się idealnie. Jeśli chodzi o rozbieraną sesję to owszem, dostałam taką propozycję i od razu ją odrzuciłam, ale tylko i wyłącznie dlatego, że nie zrobiłabym nic wbrew sobie, a nagie zdjęcia nie są czymś, w co chciałabym się angażować. Łączenie tej odmowy z rzekomym blokowaniem sesji przez biuro Miss Polonia jest radosną twórczością jednego z dziennikarzy. Biuro mocno mnie wspiera, podobnie jak pozostałe dziewczyny, bardzo sobie cenię tę współpracę i cieszę się, że wciąż możemy ją kontynuować - zdradza w rozmowie z AfterParty.pl Krupińska.


Żałujecie, że nie zobaczymy Pauliny w pełnej okazałości?

Zobacz: Krupińska szczere o operacjach plastycznych i poprawianiu urody

 

Więcej na temat Paulina Krupińska
Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40