Paulina Krupińska
ONS

Paulina Krupińska została mistrzynią... pielęgnacji! Zobacz!

Paulina Krupińska
ONS

Paulina Krupińska słynie nie tylko z perfekcyjnej figury, ale również ze wspaniałej cery. Dlatego nie mogło jej zabraknąć w nowym urodowym cyklu "Mistrzynie Pielęgnacji" #MistrzyniePielegnacji. Paulina wystąpiła w tym programie jako prowadząca. Prezenterka zawsze podkreśla, że dbanie o urodę jest dla niej naprawdę ważne. Do swojego programu zaprasza gości, którzy mają ciekawe, niebanalne życie i przywiązują dużą uwagę do tego, jak o siebie dbają w różnych warunkach - zarówno blogerów jak i profesjonalistów w dziedzinie urody. Program Mistrzynie Pielęgnacji można oglądać od 26 września na stronie Mistrzynie Pielęgnacji

 

Pierwszym gościem programu Pauliny Krupińskiej "Mistrzynie Pielęgnacji" była blogerka i podróżniczka Anna Skura. Zobacz odcinek z jej udziałem!

 

Anna Skura cieszy się z udziału w programie Pauliny:

 

Następnym gościem Pauliny Krupińskiej będzie... Ekskluzywny Menel! Zobacz odcinek z przystojnym blogerem na www.mistrzyniepielegnacji.pl!

 

Która gwiazda blogosfery będzie następna? Jak myślicie? My jesteśmy bardzo ciekawi i czekamy z niecierpliwością na kolejny odcinek!

 

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Julia Wieniawa o przegranej: "Nie jestem idiotką, czytam te komentarze! Spodziewałam się tego"

zobacz 02:53