Paulina Krupińska
Instagram

Paulina Krupińska jest w drugiej ciąży? Zobaczcie ostatnie zdjęcia

Paulina Krupińska
Instagram

Paulina Krupińska znów w ciąży? Piękna modelka i prezenterka urodziła swoją pierwszą córkę Tosię pod koniec lipca 2015. Teraz pojawiły się informacje, że znów jest w ciąży! O ciąży Pauliny Krupińskiej poinformował "Pudelek", a informację potwierdzają anonimowe źródła z planu trzeciego sezonu "Małych gigantów", na którym Paulina aktualnie intensywnie pracuje m.in. z Kubą Wojewódzkim, Sonią Bohosiewicz, Agnieszką Chylińską i Jarosławem Bieniukiem.

Paulina Krupińska na planie "Małych gigantów" jest trenerką jednej z grup zdolnych dzieciaków. 

Instagram

 

Paulina Krupińska jest w drugiej ciąży?

Paulina Krupińska świetnie czuje się w roli mamy małej Tosi. Na każdym kroku podkreśla też, że Sebastian Karpiel-Bułecka jest obecnym i zaangażowanym w opiekę nad Tosią ojcem. Ale to ona pełni w domu funkcję "złego policjanta".

Mam takie momenty, że chciałabym się wystrzelić w kosmos, będąc z dzieckiem 24 godzin na dobre, 7 dni w tygodniu. Mam momenty załamania i cierpliwość moja jest na granicy. Ale robi słodką minę, mówi „I love you” i rozkłada mnie na łopatki. Rodzic jest rodzicem, dziadkowie są od rozpieszczania. Dziecko może wejść mi na głowę raz, a nie wiele razy. Stawiam jasno granice. Chce, żeby miała we mnie przyjaciela, ale żeby wiedziała, że jestem jego rodzicem. Chciałbym, żeby moja córka wyrosła na mądrą, pewną siebie kobietę, a nie na rozpieszczona księżniczkę – wyznała modelka w DD TVN. 

Nie mamy wątpliwości, że jako mam dwójki dzieci poradzi sobie równie dobrze!

 

Paulina Krupińska na ostatnim pokazie Bizuu:

Paulina Krupińska na pokazie Bizuu

Paulina Krupińska
ONS

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43