Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka planują ślubIn
Instagram

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka planują ślub? Wszystko wskazuje na to, że tak! Piękna Miss Polonia z 2012 roku i wokalista zespołu "Zakopower" już od kilku lat tworzą szczęśliwy związek. Owocem ich miłości jest córeczka Tosia i synek Jędrek. Wszyscy fani pary wciąż zastanawiają się, kiedy zobaczymy ich na ślubnym kobiercu. Teraz jak sugeruje "Fakt", Paulina i Sebastian planują powiedzieć sobie sakramentalne TAK już za kilka miesięcy!

 

Kiedy odbędzie się ślub Pauliny i Sebastiana? 

Jak informuje "Fakt" para chciałaby, żeby ślub odbył się w czerwcu! Dlaczego akurat wtedy?

Planują ślub w czerwcu. Chcieli, by ich synek Jędrek trochę podrósł, a wtedy będzie miał już roczek. Paulina nie chciała, by był to środek wakacji. Obawiała się, że może być zbyt gorąco i goście będą czuć się niekomfortowo przez zbyt wysoką temperaturę. Tak naprawdę marzyła o maju, ale jest przesądna i wierzy, że ślub zawarty w miesiącu, który w nazwie nie ma litery „r” w nazwie przyniesie im pecha, więc wybrała czerwiec- zdradza informator Faktu. 

Kto wie, być może Paulina i Sebastian już za kilka miesięcy będą małżeństwem! Tego im życzymy i musimy przyznać, że będzie to najpiękniejsza młoda para polskiego show-biznesu!

 

Zobacz także: Sebastian Karpiel-Bułecka to najsłodszy tata na świecie! „I nowoczesny!”, dodaje Paulina Krupińska. Zobaczcie jego zdjęcia z Tosią i Jędrusiem!

 

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka planują ślub? 

Sebastian Karpiel-Bułecka wzruszająco o rodzinie
Instagram

 

Para powie sobie TAK w czerwcu? 

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka choinka
Instagram