Paulina i Krzysztof ze ''Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Paulina i Krzysztof ze ''Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazali nowe zdjęcia. Ciążowy brzuszek Pauliny jest już naprawdę duży!

Paulina i Krzysztof ze ''Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Paulina i Krzysztof ze ''Ślubu od pierwszego wejrzenia" to jedna z ulubionych par wszystkich edycji do tej pory. Nic w tym dziwnego! Paulina i Krzysztof w drugim sezonie zostali dobrani do siebie niemal idealnie, choć początkowo (o dziwo!) nie dawali swojemu związkowi żadnych szans. Obecnie Paulina i Krzysztof spodziewają się ich pierwszego dziecka. Co ciekawe, istnieje podejrzenie, że będą to... bliźniaki!

Zobacz także: Jak Paulina ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znosi ciążę? Krzysztof zdradza, czy charakterek jego żony zelżał

Krzysztof postanowił pokazać, jak bardzo cieszy się z Pauliną z ich sytuacji - pochwalił się nowymi zdjęciami na Instagramie. Przy okazji pochwalił się, że w przyszłym tygodniu wystąpią w śniadaniówce "Dzień Dobry TVN":

Troszkę tęskno za szumem medialnym 😁😂 ale już w przyszłym tygodniu w "Dzień Dobry TVN" będziecie mogli trochę zajrzeć do Nas w prywatnym kąciku życia w kwarantannie - napisał Krzysztof pod zdjęciami.

Na zdjęciach widać, że miłość Pauliny i Krzysztofa kwitnie!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Krzysztof Zrobek (@kristoffer_zrobek)

Brzuszek Pauliny z każdym dniem jest coraz większy. Bardzo się cieszymy z ich szczęścia!

Paulina i Krzysztof ze ''Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Przypomnijmy, że decyzja Pauliny i Krzysztofa na temat tego, że chcą pozostać w małżeństwie była najbardziej niespodziewaną deklaracją drugiej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

Zobacz także: Paulina i Krzysztof ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" będą mieć bliźniaki?! Przyszły tata niechcący się zdradził?

Para początkowo nie mogła się porozumieć, a Krzysztof był bliski rezygnacji z udziału w programie. Wreszcie jednak udało im się odnaleźć wspólny język a trudne początki były tylko wstępem do pięknej miłości!

Krzysztof i Paulina ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" - historia związku

 

Przeładuj

Doda o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej: "Żniwa będą wśród najbiedniejszych"

zobacz 06:26