Paula Tumala w rozmowie z Party.pl zdradziła, czy czuje presję, żeby wrócić do formy sprzed ciąży. Czy modelka korzystała z porad Anny Lewandowskiej i trenowała jeszcze przed narodzinami córeczek? Paula Tumala zaledwie kilka miesięcy temu po raz pierwszy została mamą. Modelka w połowie stycznia urodziła bliźniaczki, Nadię i Anastazję. Po porodzie Paula Tumala chętnie publikowała w sieci swoje zdjęcia, na których pokazywała, jak naprawdę wygląda ciało kobiety po ciąży. 

Ja również na początku jak zaszłam w ciąże, miałam obawy, bałam się tego, czy będę akceptowała siebie po urodzeniu moich córeczek. Dlatego, zamiast użalać się nad sobą po porodzie , podeszłam do tego zupełnie inaczej. Pokochałam siebie, tak samo jak pokochałam macierzyństwo, które przyniosło mi Miłość, Radość i Szczęście w postaci moich Wspaniałych córeczek- pisała jakiś czas temu na Instagramie. 

Teraz Paula Tumala zdradziła nam co robi, żeby wrócić do formy po ciąży! Posłuchajcie, co mówi o presji wśród kobiet, które zostały mamami. 

Zobacz także: Paula Tumala pokazała jak wygląda jej ciało po ciąży! Chyba nikt nie spodziewał się tak odważnego zdjęcia

Paula Tumala na początku roku została podwójną mamą. Modelka urodziła bliźniaczki.

Paula Tumala z córką
Instagram

Więcej na temat Paula Tumala