CKM

Paula Marciniak znów wdzięczy się w CKMie

CKM

Paula Marciniak, po tym jak pierwszy raz zapozowała nago dla CKM'a, za wszelką cenę postanowiła zostać gwiazdą. Niestety wymyśliła sobie, że jest piosenkarką... Od teorii do czynu poszło szybko i w efekcie Paula nagrała płytę. Aby wypromować ją i siebie podjęła całą serię wątpliwych logicznie działań: nagrała klip w więzieniu, wzięła "ślub" z Michałem Wiśniewskim, robiła tatuaż na oczach widzów, jadła sushi z nagiej kobiety, nagrała duet z Anną Kalatą, zatrudniła 15-letnią menadżerkę i wjechała na koniu pod klub w centrum Warszawy.

Pewnie nie zdziwicie się, jeśli powiemy, że te wszystkie rozpaczliwe próby zaistnienia oczywiście zawiodły. O Pauli zapomniano jeszcze szybciej niż moglibyśmy się tego spodziewać. Mimo to, dziewczyna nie zamierza dać za wygraną. Gdy wszystkie pomysły zawiodły Marciniak postanowiła wrócić do korzeni i znów rozebrała się dla CKM'u... To jej trzecia okładka tego pisma i niestety pewnie nie ostatnia.

Jak dla nas Wodzianka i jej "całowanie kogo chcę", Sara May z "cipką" na głowie, a nawet Ibisz w reklamie szamponu do włosów są bardziej naturalni i ciekawsi niż poniższe zdjęcie:


 

Więcej na temat Paula Marciniak
Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39