Party Stories
Magdalena Narożna w zielonej sukience
Ostatni film Paula Walkera. Paul Walker w filmie Hours
YouTube
Newsy

Wywiad z Paulem Walkerem dzień przed śmiercią. Powiedział w nim, że...

Gwiazdor przeczuwał tragiczną śmierć?

Temat numer jeden w światowych mediach obecnie to tragiczna śmierć Paula Walkera. Amerykański aktor zasłynął rolą w serii "Szybcy i wściekli" i zginął właśnie w wypadku samochodowym. Policja bada okoliczności wypadku, które wciąż pozostają niejasne. Przypomnijmy: Jest oficjalne wideo z tragicznego wypadku Paula Walkera

Walker miał niebawem rozpocząć zdjęcia do kolejnej części "Szybkich i wściekłych". W obliczu tragedii reżyser filmu wstrzymał produkcję, a decyzja w tej sprawie ma zapaść po konsultacjach z całą aktorską obsadą. Paul zakończył jeszcze przed śmiercią zdjęcia do dramatu "Hours", który ma mieć swoją premierę już 23 grudnia. Producenci zapewniają, że nie przesuną jej z powodu jego śmierci, gdyż on sam prawdopodobnie by tego nie chciał.

Zobacz: Łzy i rozpacz fanów Paula Walkera w miejscu tragicznego wypadku

Film "Hours" ma być prawdziwym pokazem kunsztu aktorskiego Walkera, który dotychczas był wprawiony w nieco bardziej rozrywkowych rolach. W produkcji Paul gra zdesperowanego ojca, który podczas huraganu próbuje uratować swoje umierające i podłączone do respiratora dziecko. Trailer zapowiada niezwykle obiecujący i trzymający w napięciu obraz.

Kilka tygodni temu Walker udzielił też swojego ostatniego wywiadu, w którym z entuzjazmem opowiadał o roli w "Hours". Na pożegnanie dziennikarz rzucił do niego, że zobaczymy go w ósmej części "Szybkich i Wściekłych", na co aktor odparł, że nie wie, czy tam będzie...

Zobaczcie trailer ostatniego filmu i wywiadu Paula Walkera:Galeria zdjęć Paula Walkera:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Paul Walker i Vin Diesel w filmie "Szybcy i Wściekli 7"
ONS
Newsy
Jest już ostatnie zdjęcie z planu filmu z Walkerem
Premiera "Szybkich i wściekłych" przełożona

Tragiczna śmierć Paula Walkera zaskoczyła nie tylko jego rodzinę i najbliższych, ale również hollywoodzkich producentów filmowych. Tuż przed wypadkiem Paul zakończył zdjęcia do dramatu "Hours", a do utworu promującego obraz został również nagrany teledysk z jego udziałem. Przypomnijmy: Ostatni teledysk z Paulem Walkerem. Wystąpił u POLSKIEJ gwiazdy Walker pojawił się również na planie kolejnej części sagi "Szybcy i Wściekli" i według amerykańskich mediów zdążył nagrać około połowę ujęć, które były przewidziane w scenariuszu. Po jego śmierci produkcję wstrzymano, a jeszcze przed nowym rokiem miały zapaść konkretne decyzje. Zobacz: Co z rolą Walkera w "Szybkich i Wściekłych 7" ? Zgodnie z obietnicą takie decyzje zapadły. O wszystkim poinformował na swoim Facebooku kolega Walkera z planu, Vin Diesel . Aktor ujawnił, że premiera siódmej części filmu została przełożona na 10 kwietnia 2015 roku. Opublikował również zdjęcie z ich ostatniej wspólnie nagranej sceny. Tak Paul Walker i Vin Diesel prezentowali się na planie po raz ostatni razem. Czekacie na premierę "Szybkich i Wściekłych 7"? Zobacz: Jest już oficjalne wideo z wypadku Paula Walkera   Pogrzeb Paula Walkera na wzgórzach Hollywood:

Dziewczyna Paula Walkera płacze po jego śmierci
ONS/TMZ.com
Newsy
Dziewczyna Walkera opłakuje jego śmierć. Producenci filmu odwołują zdjęcia
Co dzieje się w USA przed pogrzebem aktora?

Mijający tydzień zdecydowanie stoi pod znakiem tragicznej śmierci Paula Walkera . Aktor znany przede wszystkim z serii filmów "Szybcy i Wściekli" zginął w wypadku samochodowym, którego okoliczności bada teraz policja. Postępowanie toczy się w szybkim tempie i są już znane dokładne przyczyny śmierci gwiazdora. Przypomnijmy: Są wyniki sekcji zwłok Paula Walkera. Aktor NIE ZGINĄŁ od razu! Fani aktora zbierają się codziennie w miejscu wypadku, gdzie składają kwiaty, pamiątki i rzeczy związane z jego karierą. W związku ze śledztwem ten swoisty "ołtarzyk" został przeniesiony przez policję, ale to nie wpłynęło w żaden sposób na codzienne spotkania sympatyków Walkera, którzy nie mogą pogodzić się z jego śmiercią. Zobacz: Paul Walker udzielił wywiadu dzień przed śmiercią. Przeczuwał tragedię Po raz pierwszy od czasu informacji o tragicznym wypadku publicznie pojawiła się też wieloletnia dziewczyna Walkera, Jasmine Pilchard-Gosnell . Paparazzi sfotografowali ją przed domem ukochanego w Santa Barbara, a kobieta nie mogła powstrzymać łez. Najbardziej bolesny moment przed nią - pogrzeb gwiazdora. Ten jednak wciąż owiany jest tajemnicą z uwagi na postępowanie policji. Paul Walker osierocił też 15-letnią córkę Meadow . 13 grudnia na ekrany kin wchodzi ostatni film z udziałem Walkera. Wprawdzie zdążył on pojawić się na planie kolejnej części "Szybkich i Wściekłych", ale producenci obrazu poinformowali, że na razie wstrzymują realizację filmu. Przypomnijmy: Polka zagrała w ostatnim filmie z Walkerem. Jak go wspomina? Tak załamana dziewczyna Walkera opłakuje śmierć ukochanego przed jego domem. Zobacz: Jest oficjalne wideo z wypadku Paula Walkera   (fot. TMZ.com , Dec 5, 2013) Fani wspominają Paula Walkera w miejscu wypadku:

Paul Walker w serii Szyby i Wściekli
ONS/Fast and Furious 6
Newsy
Co z rolą Walkera w "Szybkich i Wściekłych 7"? Jest decyzja produkcji
W grę wchodzą ogromne pieniądze

Tragiczny wypadek Paula Walkera to nie tylko ogromna strata dla jego rodziny i przyjaciół, ale też projekty filmowe, które w obliczu jego śmierci stanęły pod dużym znakiem zapytania. Do kin wchodzi właśnie ostatnia produkcja, którą Walker zdążył zrealizować w całości. Co ciekawe, wystąpiła w nim polska aktorka i wokalistka. Przypomnijmy: Polka wystąpiła w ostatnim filmie z Walkerem! Zaledwie dwa tygodnie przed śmiercią Paul Walker brał udział w zdjęciach do siódmej części sagi "Szybcy i Wściekli", która przyniosła mu ogromną popularność. Po wypadku wszyscy zastanawiali się, czy nakręcony do tej pory materiał wystarczy, aby Paul pojawił się w filmie, a produkcja została tymczasowo wstrzymana. Zobacz: Dziewczyna Walkera opłakuje jego śmierć. Producenci filmu odwołują zdjęcia Jak donoszą amerykańskie media, zapadły już pierwsze decyzje w tej sprawie. Ustalono, że zostanie wykorzystany cały nagrany materiał z Walkerem, a scenarzysta Chris Morgan ma wprowadzić do scenariusza takie poprawki, aby wkomponować tam śmierć bohatera granego przez Paula. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, aktorzy i ekipa wrócą na plan już w styczniu 2014 roku. Zobacz: Jest już oficjalne wideo z wypadku Paula Walkera Jest też ostatnia opcja, której nikt nie chce zakładać, mianowicie - filmowanie "Szybkich i wściekłych 7" będzie trzeba zacząć od nowa i tym wypadku producentom zostanie wypłacone rekordowe odszkodowanie w wysokości 150 milionów dolarów. Stawka jest więc wysoka. Oglądaliście dotychczasowe części "Szybkich i wściekłych" z udziałem Walkera? Zobacz: "Oficjalne powody jego śmierci nie są prawdziwe" Fani opłakują śmierć Paula Walkera w miejscu wypadku:

Nasze akcje
witamina-c-neauvia
Newsy

Odkryj niezwykłą moc witaminy C w pielęgnacji skóry!

Partner
bmw-m-sport-seria2-gran-coupe
Newsy

Poczuj prawdziwą przyjemność z jazdy dzięki nowemu BMW serii 2 Gran Coupé!

Partner
Cashmere Make Up fluid rozświetlający
Newsy

Nowy fluid rozświetlający marki Cashmere to hit tej wiosny!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner