Patty odpowiada Korwin Piotrowskiej
ONS

Patty do Korwin: Nie jestem klientką chirurga, nie mam tipsów

Patty odpowiada Korwin Piotrowskiej
ONS

Cały czas wiele emocji wywołuje ostatni występ Patty i jej zespołu w "Dzień Dobry TVN". Tandetne mini playback show piosenkarki zostało skomentowane przez szereg dziennikarzy i publicystów. Swoje trzy grosze dodała również Karolina Korwin Piotrowska, która na łamach "Wprost" określiła celebrytki "klientkami niewidomego chirurga plastycznego".

Słowa z felietonu dziennikarki postanowiła skomentować sama Patty, która wystąpiła we wczorajszym programie Agnieszki Szulim "Na językach" i opowiedziała o całym zamieszaniu wokół jej osoby.

- Wczoraj będąc w Empiku przejrzałam sobie tygodnik "Wprost" sugerując się tym co napisały portale plotkarskie. Nie przejmuję się tym absolutnie, ale Pani Korwin chyba gubi się w tym co pisze. Nie jestem i nie będę klientką żadnego chirurga, bo nie mam takiej potrzeby jak na razie, więc nie wiem skąd domysł, że jestem posiadaczką sztucznego biustu, ust czy też rzęs. Wszystko mam naturalne Pani Korwin, włącznie z paznokciami, na które niektórzy mówią per tipsy. Zapewne dziś w programie wypowie się jak zwykle negatywnie, bo taka jest jej praca, którą oczywiście szanuję, ale może czas najwyższy dowiedzieć się czegoś więcej o człowieku zanim się go oceni.


To o piersiach, ustach i paznokciach chyba Patty sama wymyśliła. Efekty operacji plastycznych są zwykle znacznie lepsze.

Zobacz: Żenujący występ Patty podbija zagranicę. Sukces czy obciach?Patty i Angelika Fajcht na Fashion Weeku w Łodzi:

Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09