Patryk Vega, Ferrari
Newsy

Patryk Vega wysiada z bajecznie drogiego sportowego samochodu... Ile jest wart? ZDJĘCIA

Patryk Vega wysiada z bajecznie drogiego sportowego samochodu... Ile jest wart? ZDJĘCIA
Arhciwum prywatne
Newsy
TYLKO U NAS! Patryk Vega szczerze wyznaje: "Modlitwą rozpuszczam złe rzeczy... Kiedyś robiłem to za pomocą alkoholu"
TYLKO U NAS! Patryk Vega szczerze wyznaje: "Modlitwą rozpuszczam złe rzeczy... Kiedyś robiłem to za pomocą alkoholu"

Patryk Vega zapracował serią filmów o świecie przestępczym na miano kasowego, a nawet już kultowego reżysera tej dekady. Wkrótce odbędzie się premiera jego kolejnego filmu "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" i będzie to premiera jego drugiego filmu w tym roku. Tempo pracy jest zawrotne! Wszystkich jednak zastanawia, czy można żyć normalnie, kiedy kręci się tak mocne, często brutalne filmy? W wywiadzie dla magazynu "Party" Patryk Vega udziela odpowiedzi na to pytanie. Modlitwą rozpuszczam te wszystkie złe rzeczy, obciążające mnie podczas robienia dokumentacji do filmu. Kiedyś robiłem to przy użyciu alkoholu, ale już od dziesięciu lat jestem abstynentem, nie palę też papierosów. Poranek zaczynam od modlitwy, to mi ustawia cały dzień i proces tworzenia. Modlitwą kończę też dzień – przed snem czytam fragment Ewangelii - mówi "Party" Vega. Od kiedy Patryk Vega wrócił do Kościoła śpi spokojnie. Nie uznaje też broni, nie ma jej, bo uważa, że posiadanie broni zmienia psychikę człowieka. Większość jego filmów powstała na podstawie książek, które wcześniej napisał o funkcjonowaniu policji i świecie przestępczym. Z wykształcenia jest socjologiem, pracował w policji, aby poznać lepiej środowisko. Wiele osób uważa, że Patryk Vega porusza kontrowersyjne tematy w kinie, a nawet w zawoalowany sposób przenosi na ekran historie znanych osób, między innymi polityków czy biznesmenów. On jednak nikogo się nie boi. A kim ja jestem? Jakimś facetem, który tworzy filmy fabularne, opowiada wspólnie z aktorami jakieś wymyślone historie. Nie robię dokumentów, nie pracuje w komisjach śledczych, tylko opowiadam fikcyjne historie, choć w jakimś stopniu oparte na faktach. Nauczyłem się robić to w inteligentny sposób. Moimi książkami tez nie nadeptuje nikomu na odcisk - mówi Patryk Vega. Dla reżysera ważna jest nie tylko praca, ale i czas spędzony z rodziną....

Stramowski o Annie Musze u Wojewódzkiego
Instagram/TVN
Newsy
Piotr Stramowski wspomina namiętną scenę z Muchą w "Pitbullu"! Kuba Wojewódzki: "Ania mi się żaliła..."
Piotr Stramowski wspomina namiętną scenę z Muchą w "Pitbullu"! Kuba Wojewódzki: "Ania mi się żaliła..."

Piotr Stramowski w rozmowie z Kubą Wojewódzkim wspominał ostrą scenę łóżkową z Anną Muchą w filmie "Pitbull. Nowe porządki".  Ania pojawiła się na ekranie tylko przez kilka minut, ale wszyscy fani zapamiętali ten fragment.   Piotr Stramowski o scenie łóżkowej z Anną Muchą Kuba Wojewódzki nie mógł nie zapytać Piotra  o scenę łóżkową z Anią Muchą. Przecież kilka lat temu byli ze sobą i tworzyli jedną z najbardziej kolorowych par w polskim show-biznesie. Wojewódzki zażartował, że Ania dzwoniła do niego i żaliła się na Stramowskiego. Piotr nie chciał jednak za wiele mówić na ten temat. Kiedy Kuba zapytał o reakcję jego organizmu na zbliżenie z Muchą, aktor odparł: Mój organizm został wysłany na wakacje, to był organizm Majamiego (Majami - bohater Stramowskiego w Pitbullu - przyp. red). - mówił Stramowski.  Widzieliście Pitbulla i scenę łóżkową Muchy i Stramowskiego? :)   Zobacz także:  Już jest! Drugi zwiastun filmu "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" z piosenką Dody! Jeszcze mocniejszy niż poprzedni! WIDEO   Piotr Stramowski pojawił się u Kuby Wojewódzkiego.   Anna Mucha zagrała w Pitbullu.

Doda, Tomasz Oświeciński
Newsy
Tomasz Oświeciński współpracuje z... Dodą! Artystka nagrała piosenkę do nowego Pitbulla!
Tomasz Oświeciński współpracuje z... Dodą! Artystka nagrała piosenkę do nowego Pitbulla!

Co łączy Dodę i Tomasza Oświecińskiego? Film "Pitbull. Niebezpieczne kobiety". Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, Doda nagrała piosenkę do tego filmu (jej premiera - już w sobotę 27 sierpnia na gali  BAMA MUSIC AWARDS w Hamburgu) i właśnie kręci teledysk. Nie mogło na nim zabraknąć odtwórcy jednej z głównych ról, czyli Tomasza Oświcińskego, który w filmie gra Stracha. Doda i Oświeciński zrobili sobie wspólne zdjęcie zwiększyć apetyt ich fanów na więcej.     Doda zła kobieta i Strachu Efekty pracy wkrótce. #warszawa #polska #polishboy #polishgirl #doda #teledysk #pitbullnoweporządki #pitbullniebezpiecznekobiety #pitbull #strachu #gangstas #gangsta @dodaqueen Sam film "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" z udziałem Alicji Bachledy-Curuś czy Maj Ostaszewskiej zapowiada się też interesujące. Tym bardziej piosenka i teledysk Dody to może być coś. A swoją drogą, nie uważacie, ze Doda i Tomek ładnie wygląda razem? :)   Zobacz także: Doda zaprezentowała fragment nowego singla "Hard heart"! Będzie hit? WIDEO   Doda ostatnio jest zapracowana.   Doda jako niebezpieczna kobieta? :)   Tomasz Oświeciński gra lub ma program teraz chyba w każdej stacji. W TVP, TVN i Polsacie :).

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner