Patryk Pniewski w golfie
Newsy

Nie zgadniecie, kim Patryk Pniewski chciał być w dzieciństwie! My byliśmy zaskoczeni.

Nie zgadniecie, kim Patryk Pniewski chciał być w dzieciństwie! My byliśmy zaskoczeni.

Patryk Pniewski chciał w dzieciństwie zostać papieżem! Młody aktor był gościem w programie "Wojtek Jagielski na żywo", gdzie udzielił długiego i szczerego wywiadu. Gwiazdor "Pierwszej miłości" nigdy nie krył tego, że jest wierzący, ale w mediach stara się nie odpowiadać na pytania z tym związane. Podczas rozmowy z dziennikarzem Patryk Pniewski zdradził, że jak był małym chłopcem bardzo chciał zostać papieżem. Żeby zrealizować swoje marzenie zaczął od małych kroków i na początek służył w kościele jako ministrant:

Jak byłem mały zamarzyłem sobie, że będę papieżem. Stwierdziłem, że jak już iść do seminarium to na pełnej petardzie. I oczywiście mówię sobie: "Dobra, to muszę zacząć powoli" i zostałem ministrantem.

Patryk Pniewski o byciu ministrantem

Przygoda z byciem ministrantem w kościele dosyć szybko się skończyła. Dlaczego? Aktor opowiedział u Wojciecha Jagielskiego w programie zabawną historię w wyniku której zdał sobie sprawę, że papieżem raczej nie zostanie. Poniekąd przyczyniła się do tego jego mama:

Moja przygoda z kościołem skończyła się w ten sposób, że ja strasznie ruszałem się na tej ławce przy ołtarzu. I pewien miły ksiądz zaprosił mnie na zakrystię po mszy i mówi: "Pniewski, strasznie mi przeszkadzałeś podczas mszy. Wierciłeś się". I on mnie tak z całej siły puknął mikrofonem w głowę. Ja zapłakany pobiegłem do mamy, która ma obsesję na moim punkcie i usadziła  mnie obok siebie: "Patryk, co się dzieje?!". Ja jej opowiadam, a ona mówi do mnie przestraszona: "Patryk, i co ci jeszcze zrobił?". I tak się skończyła moja przygoda z kościołem.

Podczas wywiadu nie zabrakło też trudnych tematów. Pod koniec rozmowy Patryk opowiedział o śmierci swojej babci, która odeszła kilka miesięcy temu. Aktor nie krył wzruszenia i opowiedział o ich bliskiej relacji. 

 

Oglądaliście ten wywiad?

 

Zobacz: Kulisy sceny samobójczej w Pierwszej Miłości! Czy Patryk Pniewski używa sztucznych łez?​

 

Patryk Pniewski chciał być papieżem w dzieciństwie.

Młody aktor opowiedział o byciu ministrantem.

Patryk Pniewski na premierze filmu Słaba Płeć
ONS

Odkrycie roku 2015 - wyniki głosowania czytelników Party.pl
ONS
Newsy
Pniewski, Zborowska, Pestka, Girgis czy Kosel? Kto w Waszym głosowaniu został Odkryciem Roku 2015?
Pniewski, Zborowska, Pestka, Girgis czy Kosel? Kto w Waszym głosowaniu został Odkryciem Roku 2015?
Zrzut ekranu 2015-08-20 (godz. 13.51.20).JPG
Instagram
Newsy
Elegancko czy na luzie? Dużo zdjęć Patryka Pniewskiego z serialu, „Tańca z Gwiazdami" i... prywatnie!
Elegancko czy na luzie? Dużo zdjęć Patryka Pniewskiego z serialu, „Tańca z Gwiazdami" i... prywatnie!

W garniturze czy w koszuli w kratę? W jakim wydaniu najbardziej podoba Wam się Patryk?

Patryk Pniewski
Newsy
Dziś urodziny obchodzi jeden z najzdolniejszych i najseksowniejszych aktorów Patryk Pniewski. Wygląda na 25 lat?
Dziś urodziny obchodzi jeden z najzdolniejszych i najseksowniejszych aktorów Patryk Pniewski. Wygląda na 25 lat?

Dziś, 30 lipca, swoje 25. urodziny obchodzi Patryk Pniewski! Jako zodiakalny lew uparcie dąży do celu i musi królować :). I trzeba przyznać, że dobrze mu to wychodzi. Patryk skończył Akademię Teatralną we Wrocławiu, zajął 4. miejsce w czwartej edycji "Tańca z gwiazdami", gra jedną z głównych ról w "Pierwszej Miłości". Próbuje też nowych rzeczy - zagrał już w dwóch teledyskach Cleo, niedawno brał udział w sesji zdjęciowej jako model dla marki Denlay.pl, a niebawem w Canal+ wchodzi serial z jego udziałem - "Belfer". Co można powiedzieć o Patryku Pniewskim ? Że jest młody, zdolny i seksowny, ostatnio coraz częściej chwali się swoimi zdjęciami, na których widać efekty pracy na siłowni! :) Patryk przyjaźni się z Saszan i Nikodemem Rozbickim, nad życie kocha swojego psa ciułałę Simbę, a jego kochają rzesze fanek, które zwą się "Słoneczkami Pniewskiego", a samego Patryka nazywają "Dziubas". Niedługo też będzie można kupić koszulki, które młody aktor zaprojektował właśnie z takim napisem.   A jeszcze nie tak dawno Patryk wcale nie marzył by być aktorem... Jak miałem pięć lat, chciałem zostać prawoskrzydłowym na śmieciarce. Intrygowała mnie cała maszyna, miałem swoją własną zabawkę, oczywiście była to ciężarówka, bo za moich czasów takich bajerów jak śmieciarka nie było. Jeździłem nią po całym domu i wstawałem specjalnie rano, żeby zobaczyć cały proces. Do tej pory pamiętam zapach powietrza na 4 piętrze, jak podjeżdżała śmieciarka (śmiech). W wieku ośmiu lat, ze względu na Jana Pawła II, chciałem być papieżem, więc zostałem ministrantem. Chodziłem na msze święte po trzy razy w tygodniu i byłem prawie na każdym czuwaniu przy Grobie Pańskim. Przez to że w dzieciństwie byłem dość nadpobudliwy, wierciłem się, a nogi same mi latały. Po jednej mszy któryś z księży opacznie...

Nasze akcje
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner