Wojnarowska w Dzień Dobry TVN

Co to była za dyskusja! Prokop i Wellman ośmieszyli Wojnarowską na wizji

Wojnarowska w Dzień Dobry TVN

Niespełna rok temu na salonach zadebiutowała Patrycja Wojnarowska i było to wejście z wysokiego "C", żeby nie powiedzieć "D" - aspirująca celebrytka pokazała bowiem na imprezie Playboya swoją nagą pupę i to w całej okazałości. Od tego czasu Patrycja nie znalazła już tak głośnego sposobu na przebicie się w mediach, a koleżanki pokroju Moniki Pietrasińskiej narzuciły już dużo odważniejsze standardy. Nie przeszkadza jej to jednak w regularnych wizytach na imprezach. Przypomnijmy: Wojnarowska pokazała się nago w teledysku

Dziś Wojnarowska gościła w "Dzień Dobry TVN" przy okazji tematu powiększania pośladków. Patrycja mówiła o chęci wykonania takiego zabiegu już kilka miesięcy temu, ale ostatecznie jeszcze do niego nie doszło. Prowadzący środowe wydanie śniadaniówki, Dorota Wellman i Marcin Prokop mieli niezły ubaw nie tylko z uwagi na temat, ale i właśnie osobę Wojnarowskiej, pod której adresem kierowali niewybredne, choć zabawne komentarze. Ta jednak zachowywała kamienną minę i z powagą odpowiadała na pytania prezenterów.
 

Prokop: Interesuje mnie motywacja, dla której pani Patrycja Wojnarowska planuje powiększyć sobie pośladki
Wojnarowska: Ja myślałam jakiś czas temu o powiększeniu pośladków. Co prawda nie wiem, w jakim czasie uda mi się to zrealizować, dlatego, że mam inne priorytety w danej chwili i skupiam się na pracy zawodowej. Ale odkąd pamiętam, podobały mi się kobiece kształty.
Prokop: Mogę zapytać, czy praca jest siedząca?
Wojnarowska: Nie.
Prokop: Pytam nie bez kozery, gdyż po takim zabiegu ponoć trzeba sobie zrobić dłuższy urlop.
Wojnarowska: Tak, właśnie dlatego nie mogę sobie na to teraz pozwolić, bo tak jak powiedziałam, mam inne priorytety.
Wellman: Ale nie jesteś zadowolona z tej części ciała? Bo dość odważnie tę część ciała pokazywałaś, byłaś na imprezie i było Ci widać wszystko, nawet niżej przedziałka, więc ta pupa jest ładna, skoro ją tak pokazywałaś.
Prokop: O włosach nie rozmawiamy tutaj!
Wellman: Przedziałek na pupie...
Wojnarowska: Jestem zadowolona, co nie oznacza, że nie podobają mi się kobiece krągłości. Jakby nie patrzeć, natura trochę mi tych bioder poskąpiła
Prokop: Ale Pikejowi się podobała z tego co widzieliśmy na zdjęciach, więc się nie przejmuj zupełnie!Cóż, ciężko chyba podchodzić poważnie do tak delikatnego tematu :) Oglądaliście?

Zobacz: Kręglicka poniża Wojnarowską: "Tania celebra!"

Wojnarowska w drodze do "DDTVN":

Przeładuj

Hotel Paradise: Ata i Artur o sprzeczce Soni i Julii! O co tak naprawdę poszło?

zobacz 02:08