patrycja wieja na siłowni
instagram

Nie uwierzycie, z kim się spotyka zwyciężczyni "Projekt Lady"!

patrycja wieja na siłowni
instagram

Blisko półtora roku temu Patrycja Wieja wygrała "Projekt Lady"! Podopieczna Małgorzaty Rozenek-Majdan nie zniknęła jednak z show biznesu, a promuje w nim zdrowy styl życia. Jej konto na Instagramie obserwuje już 125 tysięcy osób, które są zaciekawione metamorfozą uczestniczki. Ale dlaczego w social mediach Patrycji brak jest zdjęć z ukochanym? 

Patrycja Wieja zakochana!

Od czasu programu w życiu Patrycji Wiei wiele się zmieniło. Gwiazda nie tylko zajęła się sportem, ale i obroniła pracę magisterską. 26-latka poważnie myśli o dalszej nauce. Nie wyklucza też jakiejś publikacji. Przy tak wielkich planach dobrze by było, gdyby ktoś stał u jej boku. Jak się dowiedzieliśmy, jej serce jest już zajęte, ale pozostaje to tajemnicą! Dlaczego? 

Jeśli chodzi o moje uczucia to niech to pozostanie tajemnicą. Mogę zdradzić jedynie, że mam niewielką słabość do mężczyzn w mundurach ;) - powiedziała Monice Krupskiej Patrycja.

Zobacz także: Zwyciężczyni "Projekt Lady" wystąpi w Big Brotherze? Zobaczcie!

26-latka nie zdecydowała się  wyjawić nazwiska partnera. Być może, jako funkcjonariusz, partner Patrycji nie chce być rozpoznawany w środowisku gwiazd. Czy Wieja spotyka się zatem z policjantem? A może jej serce skradł strażak lub wojskowy?

Czy Patrycja przedstawi nam ukochanego?

Patrycja Wieja Projekt Lady
EastNews

Kto skradł serce 26-latki?

patrycja wieja projekt lady
instagram

Więcej na temat Projekt Lady Patrycja Wieja
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08