Patrycja Pająk zmienia wizerunek
ONS

Pająk zmieniła pseudonim i wizerunek. Teraz każe na siebie mówić...

Patrycja Pająk zmienia wizerunek
ONS

Patrycja Pająk pojawiła się w polskim show-biznesie bazując na niczym innych jak na sztucznych piersiach. Później zaczęła pojawiać się na ważnych wydarzeniach medialnych, szokując strojami bądź opowieściami o życiu intymnym. Celebrytka co prawda zyskiwała na popularności, jednak jej wizerunek nie przypadł do gustu większości Internautów. Postanowiła więc coś zmienić. Zaczęła od pseudonimu.

Zobacz: Pająk broni pijanej Rihanny: Polaczki je**ne

Na swoim profilu na Facebooku Patrycja Pająk wydała specjalne oświadczenie, w którym przyznaje się do wielu popełnionych błędów. Bez ogródek przyznaje się do popełnionych błędów, głupstw i wielu innych rzeczy, które negatywnie wpłynęły na odbiór jej postaci. Jednak nie wszyscy są bez winy:

Kochani chciałam Was przeprosić za moje błędy, których popełniłam całą masę kilka lat temu i za które płacę do dziś surową cenę. Byłam bardzo naiwna, nie miałam pojęcia o świecie, ślepo wierzyłam w dobro ludzi, nigdy nie byłam głupia, ale potrafiłam podejmować najgłupsze decyzje- wstyd mi za siebie! Wstyd mi za to, że potrafiłam bezgranicznie powierzyć swój los "przyjacielowi"...Trudno rozstać się z przeszłością, zwłaszcza, gdy popełnione wcześniej błędy wracają jak bumerang ale..Kto z Was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci we Mnie kamieniem... - pisze celebrytka


To jednak nie koniec. Pająk postanowiła założyć oficjalny fanpage pod nazwą "Patricé", gdzie będzie informowała entuzjastów swoich piersi, co u niej słychać oraz nad czym obecnie pracuje. Tak, pracuje.

Zabieg Pająk na wizji: 

Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00