Patrycja Mikuła wydaje książkę
Akpa

"Przyjaciółka" Siwiec wydaje pikantną książkę. Znamy szczegóły

Patrycja Mikuła wydaje książkę
Akpa

Patrycja Mikuła dała się poznać polskim widzom jako szalona Pati w reality-show Natalii Siwiec "Enjoy The View". Szybko jednak okazało się, że przyjaźń z celebrytką nie przetrwała, a obie panie nie darzą się już sympatią. Powody takiego obrotu sytuacji nie są znane, ale jeśli wierzyć modelce to poszło o coś naprawdę poważnego. Przypomnijmy: "To koniec przyjaźni. Mocno się zawiodłam"

Teraz świeżo upieczona celebrytka skupia się nad karierą w Polsce. Na swoim koncie ma już kilka dużych medialnych imprez i wywiadów w telewizji, ale to nie koniec. Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, już jesienią na rynku ukaże się sensacyjna autobiografia Mikuły zatytułowana "Mój hollywoodzki sen". Mikuła przez wiele lat mieszkała w Stanach Zjednoczonych i robiła tam karierę modelki, lądując wielokrotnie na rozkładówce słynnego "Playboya". Wszystko wskazuje na to, że nie zabraknie w nim kulis amerykańskiego show-biznesu, które Patrycja poznała dość dobrze. Zobacz: Mikuła umawiała się kiedyś z hollywoodzkim gwiazdorem. Mamy ich wspólne zdjęcia


Patrycja nosiła się z zamiarem wydania takiej książki już od dłuższego czasu. Ma na swoim koncie wiele sukcesów w Stanach, a w Polsce ludzie oceniają ją tylko przez pryzmat reality-show Natalii Siwiec. Podpisała już umowę z wydawnictwem, znalazła też odpowiednią autorkę, która pomoże stworzyć jej książkę i chce opisać w niej kulisy swojego życia w Hollywood. Opowie o przyjaźni z Joanną Krupą, nie zabraknie też wątku Natalii Siwiec, który okazał się jednym z najbardziej rozczarowujących doświadczeń w jej życiu. Z pewnością pojawi się też sporo pikantnych smaczków, ale pokaże przede wszystkim jej prawdziwą historię. Premiera już we wrześniu. - zdradza w rozmowie z AfterParty.pl osoba z otoczenia Mikuły.


Z dotychczasowych wywiadów Patrycji wynika, że w Stanach nie tylko sporo osiągnęła jako fotomodelka, ale też wiele widziała. zapowiada się więc interesująca lektura dla wszystkich marzących o amerykańskim śnie w Hollywood. Przeczytacie?

Zobacz: Siwiec do przyjaciółki: "Dopadnie ją karma!" Mamy odpowiedź Mikuły

Patrycja Mikuła na polskich salonach:

Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37