Patrycja Mikuła oskarża Siwiec
ONS

Przyjaciółka Siwiec: Ona nie liczy się z nikim. Zrobi wszystko dla kariery

Patrycja Mikuła oskarża Siwiec
ONS

Na początku lutego swoją premierę miało reality-show Natalii Siwiec "Enjoy The View, Love, Natalia", o którym seksowna celebrytka marzyła od dawna. W każdym odcinku możemy podglądać codzienne życie Siwiec i jej męża, czasami nawet w trakcie bardzo intymnych momentów. Już sam zwiastun dawał przedsmak tego, jak dużo modelka zamierza pokazać w telewizji. Przypomnijmy: Jest oficjalny trailer reality-show Natalii Siwiec

Show Natalii wzbudza mnóstwo emocji w sieci, a pierwsze dwa odcinki były już szeroko komentowane przez internautów. Nieoczekiwane głos zabrała również jedna z występujących w produkcji osób, mianowicie Patrycja Mikuła, którą widzowie poznali jako "Pati" - poznaną przez Instagram koleżankę Siwiec, która odwiedza ją w Warszawie, gdzie przylatuje specjalnie z USA. Modelka pracująca na co dzień w Stanach nie ma jednak najlepszego zdania o Natalii i samym "Enjoy The View". Twierdzi, że celebrytka jest żądna sławy za wszelką cenę, a w programie odgrywane są konkretne role.
 

Z Natalia poznaliśmy się w pracy i nie łączy nas żadna przyjaźń. W programie odtwarzam swego rodzaju role. Z tego co ją znam to wyrafinowana osoba, interesowna, która wszystko ma przemyślane. Ona nie liczy się z nikim. Zrobi wszystko dla kariery i do tego, aby być w mediach - wyznaje nam Patrycja, która sama skontaktowała się z naszą redakcją.


Modelka chwali się za to znajomością z Joanną Krupą, którą bardzo lubi i ceni, nazywając wręcz przyjaciółką i to już od 165 lat. To ona zabrała Patrycję m.in. na imprezę do Hugh Hefnera w słynnej posiadłości "Playboya".
 

Myślę, że jestem jedną z najbliższych jej przyjaciółek. Wybrała mnie na druhnę na swoim ślubie. Bardzo to przeżywałam.  Przyjechałam do niej na finał Top model w Warszawie, a ona zabrała mnie do domu Hugh Hefnera na imprezy organizowane przez niego - dodaje.


W kuluarach plotkuje się, że show Natalii jest dość mocno reżyserowane, a sytuacje i bohaterowie są wymyśleni na potrzeby danego odcinka. Ile w tym prawdy? Tego typu produkcje rządzą się swoimi prawami i nigdy nie można wykluczyć tego typu zabiegów.
 

W reality-show Siwiec są momenty zaplanowane przez reżysera, jak i samą Natalię i jej męża, ale to dość powszechny zabieg. Pewne sytuacje są sprowokowane, niektórzy bohaterowie przerysowani i to celowe działanie. Niekoniecznie więc Ci wszyscy ludzie, którzy tam występują czy dziewczyny imprezujące z Natalią, muszą być koniecznie jej przyjaciółmi też poza anteną - donosi nasz informator.


Wszystko wskazuje na to, że w polskim show-biznesie pojawiła się kolejna ambitna celebrytka. Ma szansę przebić Natalię Siwiec?

Zobacz: Siwiec w swoim reality-show pokaże wszystko. Tak wygląda jej rodzina

 

Natalia Siwiec na planie reality-show "Enjoy The View":

Przeładuj

Pierwsza scena filmu "Artyści przeciw nienawiści" zaczyna się od... przekleństw Dody! Artystka zdradza kulisy tej sytuacji

zobacz 00:49