Mikuła żałuje udziału w show Siwiec
ONS

Mikuła: Program Siwiec popsuł mój wizerunek w mediach

Mikuła żałuje udziału w show Siwiec
ONS

Patrycja Mikuła w polskim show-biznesie odnalazła się w ekspresowym wręcz tempie. Po zakończeniu swojego udziału w reality-show Natalii Siwiec bardzo szybko zaczęła pojawiać się na imprezach i pozować fotoreporterom. W planach ma wydanie książki, a mechanizmy rządzące światem celebrytów nie są jej obce. Przypomnijmy: Mikuła w bikini chwali się egzotycznymi wakacjami. Poleciała na nie z mężem

Przyjaźń Patrycji i Natalii nie przetrwała próby czasu, a panie rozstały się w dość nerwowej atmosferze. Mikuła mówiła w wywiadach, że bardzo zawiodła się na koleżance i nie odpowiadał jej uprawiany przez Natalię styl życia. Jesienią wystartuje prawdopodobnie druga seria reality-show celebrytki, ale Mikuła nie żałuje odejścia. W najnowszym wywiadzie wyznaje, że udział w programie Siwiec popsuł jej wizerunek.
 

Na pewno dzięki udziałowi w tym programie zrobiło się trochę szumu wokół mnie, ale nie żałuję, że odeszłam. Nie chciałam robić kariery jako niezrównoważona wariatka, a do tego być jeszcze w cieniu Natalii Siwiec, być jej kopią. Nawet czasem żałuję, że w ogóle brałam udział w tym programie, ponieważ to popsuło mój wizerunek w mediach - skarży się w "Super Expressie".


A jak wy oceniacie udział Patrycji w "Enjoy the View"? Wypromowała się tam na celebrytkę?

Zobacz: Przyjaciółka Siwiec była dziewczyną popularnego gwiazdora Hollywood!

Siwiec i Mikuła na jednej imprezie:

Przeładuj

Występ 14-letniej Wiktorii poruszył jurorów "The Voice Kids"! To ona wyra show TVP?

zobacz 00:47