Party Stories
Patrycja Markowska odeszła z "The Voice of Poland"
ONS
Newsy

To koniec! Markowska odchodzi z "The Voice"!

"Nie dała się przekonać". Znamy powody decyzji o odejściu

Jesienią TVP2 pokaże trzecią edycję "The Voice of Poland". Program już teraz wzbudza sporo emocji. Wszystko za sprawą składu trenerów, którzy zasiądą w fotelach jurorskich i będą szukali najlepszego głosu w kraju. Do tej pory wiadomo było, że w show ze względu na ciążę nie weźmie udziału Justyna Steczkowska, która w poprzedniej edycji wzbudzała sporo emocji. Zobacz: Ciężarna Steczkowska w obszernej sukni w finale "The Voice"

Dziś AfterParty.pl dowiedziało się, że z programu odeszła Patrycja Markowska. Charyzmatyczna wokalistka zrezygnowała z dalszego udziału w show m.in. ze względu na zobowiązania zawodowe.

- Patrycja bardzo przeżywała wszystkie wybory, których musiała dokonywać w programie. Zdarzało się nawet, że Patrycja nie spała po nocach myśląc o uczestnikach. Mimo długich rozmów nie dała się jednak przekonać i postanowiła, że nie weźmie udziału w najbliższej edycji. Poza tym trudno byłoby jej to pogodzić z koncertami. Jest ich bardzo dużo a zdarza się, że gra po dwa koncerty dziennie. - powiedziała w rozmowie z AfterParty.pl osoba z otoczenia gwiazdy.


Udział w "The Voice" pomógł Patrycji Markowskiej w powrocie na scenę, o czym świadczy zapełniony terminarz koncertowy. Decyzja wokalistki z pewnością nie ułatwiła producentom wyboru nowych trenerek do programu. Teraz do obsadzenia są już dwa wolne fotele. Na giełdzie nazwisk do tej pory pojawiły się m.in. Ewa Farna i Monika Brodka. Jesteśmy ciekawi kogo ostatecznie zobaczymy w widowisku.Patrycja Markowska na konferencji The Voice of Poland

Gwiazdy i uczestnicy podczas wielkiego finału "The Voice 2":

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Justyna Steczkowska w czerwonym płaszczu
TV-Show
Justyna Steczkowska chce wrócić do "The Voice of Poland"?! Diwa zdecydowanie zaprzecza [aktualizacja]
Jeśli nie Steczkowska, to kto? Wiemy!

Justyna Steczkowska chce wrócić do "The Voice of Poland"? Taka informacja pojawiła się w "Fakcie". Gwiazda wyraziła ponoć chęć powrotu po rezygnacji innej diwy, Edyty Górniak, która odeszła ze względu na chęć rozwijania innych projektów.  Sama Justyna Steczkowska zdecydowanie zaprzecza temu w oświadczeniu na Facebooku.   Co napisał "Fakt"? Tabloid donosi, że  Justyna Steczkowska ma być tak zdeterminowana, że zaproponowała nawet znacznie niższą stawkę niż jej poprzedniczka. Edyta Górniak za jeden odcinek miała inkasować 30 tysięcy złotych, Steczkowska ma się zadowolić jedynie 10 tysiącami.   Justyna Steczkowska zamiast Edyty Górniak w "The Voice of Poland"? Diva zaprzecza tym informacjom: Już dwa miesiące temu zostałam poproszona o wzięcie udziału w The Voice of Poland i, pomimo wielkiej sympatii do programu, odmówiłam wzięcia w nim udziału. Po pierwsze dlatego, że program kolidował z moimi wakacjami rodzinnymi, a po drugie - całą jesień jestem aż w 3 trasach koncertowych - pisze na swoim  profilu facebookowym. Sami producenci show w najnowszej edycji chętnie zobaczyliby ponoć  Natalię Kukulską.   Przypomijmy, że Justyna Steczkowska była trenerką w "The Voice of Poland" przez trzy edycje programu, po czym zrezygnowała z udziału w show.  Do tej pory w roli trenerek zasiadały już takie gwiazdy, jak: Kayah, Maria Sadowska, Patrycja Markowska czy Ania Dąbrowska.  Czy teraz przyszła pora na Natalię Kukulską? A Wy k ogo chętniej oglądalibyście w tej roli? Dajcie znać, głosując w naszej sondzie.   Zobacz też: Edyta Górniak skomentowała zwycięstwo Jamali na Eurowizji. Co napisała?   Justyna Steczkowska znów zostanie trenerką w "The Voice of Poland"?   A może miejsce po Edycie Górniak zajmie Natalia Kukulska?

Maria Sadowska odchodzi z The Voice
ONS
Newsy
Sadowska: Odchodzę z The Voice! Jest już kilka kandydatek na jej miejsce
Dlaczego zrezygnowała z show?

Jesienią na antenie TVP2 już po raz piąty zobaczymy The Voice of Poland. Muzyczne show cieszy się sporo popularnością, a skład jurorski programu od zawsze budzi wiele emocji. Ostatnio nasiliły się spekulacje, że w kolejnej edycji zabraknie Justyny Steczkowskiej . Przypomnijmy: Justyna Steczkowska odchodzi z The Voice? Mamy oficjalny komentarz Wszystko wskazuje na to, że skład jurorski rzeczywiście czekają ogromne roszady. Kilka dni temu jedna z gazet donosiła, że z programu odchodzi Marek Piekarczyk . Dziś natomiast swoją decyzję o opuszczeniu show zakomunikowała Maria Sadowska . Wokalistka tłumaczy, że jej solowe projekty związane z muzyką oraz filmem uniemożliwią jej udział w The Voice. Sadowska wystąpiła w dwóch edycjach programu. Do tej pory godziłam prace nad scenariuszami ze zobowiązaniami wynikającymi z promocji płyty, koncertów, czy pracy na planie „The Voice of Poland”. Niestety wiem już, że w kolejnym sezonie nie uda mi się wszystkiego pogodzić i z przykrością muszę zrezygnować z funkcji trenera w nadchodzącej edycji - czytamy na Facebooku Marii.   RTV, AGD i elektronika w najlepszych cenach! Sprawdź ofertę na Neonet kupony rabatowe . Na giełdzie nazwisk od kilku tygodni już trwają spekulacje, kogo jesienią zobaczymy w fotelu jurorskim. Wymienia się m.in. Halinę Mlynkovą , Sylwię Grzeszczak i... Edytę Górniak . Zobacz: Górniak wróci do The Voice? Producenci nie dają za wygraną Gwiazdy w finale The Voice 4:

Gwiazdy w finale The Voice
ONS
Newsy
The Voice zaprosił plejadę gwiazd na finał. W żadnym programie nie było aż tylu gości
Margaret, Rodowicz, Mlynkova i wielu innych

Piąta edycja The Voice of Poland przyniosła sporo emocji i była jedną z najczęściej opisywanych w mediach. Powodów nie trzeba szukać daleko - w jury programu zasiadły bowiem dwie największe diwy polskiej sceny muzycznej - Edyta Górniak i Justyna Steczkowska . Wrażeń, nie tylko wokalnych, dostarczali również uczestnicy. Przypomnijmy: Półfinalistka The Voice zrezygnowała z udziału w show. Producenci szybko znaleźli na to rozwiązanie Przed nami wielki finał show, który odbędzie się już w najbliższą sobotę. Widzowie z pewnością zapamiętają go na długo, bowiem do walki o tytuł najlepszego głosu w Polsce staną: Magdalena Paradziej , Przemek Radziszewski , Gracjan Kalandyk oraz Aleksandra Nizio . Tradycyjnie już producenci zaprosili też kilka gwiazd, które zaprezentują się na scenie. W tym roku będą to Maryla Rodowicz, Halina Młynkova, Margaret i Mietek Szcześniak. Nie zabraknie również finalistów i zwycięzców poprzednich edycji programu - wystąpią Monika Urlik , Natalia Sikora , Mateusz Ziółko oraz Juan Carlos Cano . Zapowiada się więc prawdziwa muzyczna uczta. Będziecie oglądać finał The Voice? Zobacz: Rażąca wpadka Górniak w The Voice. Steczkowska zwróciła jej uwagę     Galeria zdjęć z ostatniego odcinka The Voice:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner