ONS

Patrycja Kazadi to z pewnością jedna z największych gwiazd ostatnich miesięcy. Swoją karierę rozpoczynała jako aktorka a teraz rozwija się jako piosenkarka oraz prowadząca taneczny program "You Can Dance". Kazadi w krótkim czasie przeszła ogromną metamorfozę. Dzisiaj celebrytka często porównywana jest do znanej na całym świecie artystki Rihanny. I chociaż wydawałoby się, że życie Patrycji Kazadi to pasmo samych sukcesów, to sama artystka w rozmowie z miesięcznikiem "Cosmopolitan" przyznała się do swojej największej życiowej porażki.


-...nie udało mi się skończyć studiów. To moja największa życiowa porażka. Dwa razy zaczynałam, na politechnice i SGH w Warszawie, i nie doprowadziłam sprawy do końca. Myślę o szkole o mediach w Nowym Jorku- może ten plan uda mi się zrealizować... Poza tym- do trzydziestki zamierzam się ustatkować, czyli wiedzieć, gdzie chcę żyć- wyznała Kazadi.

Miejmy więc nadzieję, że pomiędzy wszystkimi obowiązkami Patrycja Kazadi znajdzie czas na naukę i spełni swoje marzenia o ukończeniu wymarzonych studiów.
  

Więcej na temat Patrycja Kazadi