Patricia Kazadi
East News

Spektakularna metamorfoza Kazadi! Gwiazda została blondynką! Zmieniła fryzurę dla nowego faceta?

Patricia Kazadi
East News

Patricia Kazadi zawsze wyróżniała się oryginalnymi stylizacjami czy fryzurami. Jej barwne i odważne looki zawsze robią wrażenie, dlatego nie dziwi najnowsza decyzja gwiazdy i jej drastyczna metamorfoza! W takim wydaniu Patricii Kazadi jeszcze nie widzieliśmy i nie wiemy, czy rozpoznalibyśmy ją na ulicy! Patricia Kazadi została bowiem blondynką! Zobaczcie poniżej, jak teraz wygląda.

Patricia Kazadi zafarbowała włosy na blond

Patricia Kazadi postanowiła poddać się naprawdę dużej metamorfozie. Gwiazda obcięła włosy do ramiona i przefarbowała je na jasny blond. Nie da się ukryć, że ten odcień doskonale pasuje do jej urody. Wszyscy fani i znajomi Patricii zachwycili się jej przemianą, a niektórzy porównują ją do Rity Ory!

Wow😍😍😍 👏👏👏 - napisała Małgorzata Rozenek.

ŁOOOOOOOO!!! Ale CZAAAAAD! 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥 - skomentowała Ewa Chodakowska.

Petarda 🔥🔥🔥🔥🔥❤️❤️❤️❤️❤️❤️ - uważa Paulina Krupińska.

Sama Patricia Kazadi skomentowała swoją metamorfozę w "Dzień Dobry TVN". Na pytanie, czy nowy look oznacza jakieś zmiany w jej życiu, czy to nowa miłość, Kazadi odpowiedziała: 

Jestem bardzo szczęśliwa

Czyżby Patricia Kazadi faktycznie zmieniła fryzurę dla mężczyzny? Z pewnością niedługo się dowiemy. Tymczasem jej przemiana nie wszystkim przypadła do gustu. Wśród komentarzy fanów nie zabrakło bowiem również krytycznych opinii. Niektórzy uważają, że Patricia lepiej prezentuje się w naturalnym, ciemnym kolorze włosów. A wy co sądzicie?

Paticia Kazadi w blond włosach
Instagram

Jeszcze do niedawna Patricia miała ciemne włosy

Patricia Kazadi w finale dance dance dance
Instagram

 

Więcej na temat Patricia Kazadi
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05