Patricia Kazadi pod studiem TVP

Patricia Kazadi jest jedną z gwiazd, które od kilku tygodni możemy oglądać w nowym programie TVP. W "Dance, dance, dance" Patricia występuje razem z młodszą siostrą Victorią. Dziewczyny świetnie radzą sobie na parkiecie i zgarniają wysokie oceny za swój taniec.

Dla Victorii Kazadi udział w telewizyjnym show jest medialnym debiutem. Jednak patrząc na jej najnowsze zdjęcia wydaje się, że wcale nie zabiega o sławę. Paparazzi przyłapali ją ostatnio przed gmachem TVP, gdzie pojawiła się razem z Patricią. Patricia chętnie uśmiechała się do fotografów i rozdawała autografy swoim fanom, za to jej siostra wyraźnie nie chciała pozować. Siostry wyszły osobno z budynku TVP, a później razem odjechały stylowym autem starszej siostry. 

Zobaczcie zdjęcia Patricii i Victorii. Widzieliście, jakim autem jeździ gwiazda "Dance, dance, dance"?

Zobacz także: Patricia Kazadi opowiedziała o rozstaniu z chłopakiem w nowym show TVP!?

1/3
Patricia Kazadi pod studiem TVP

Patricia Kazadi razem z młodszą siostrą pojawiły się w weekendowym wydaniu "Pytania na Śniadanie". W studiu TVP nie zabrakło również ich mamy. Patricia i Victoria opowiadały m.in. o swoim dzieciństwie, oraz o udziale w "Dance, dance, dance". Po wyjściu z "PnŚ" Patricia chętnie pozowała do zdjęć, ale Victoria robiła wszystko, żeby nie pojawić się na fotkach. 

2/3
Patricia Kazadi z siostrą pod studiem TVP

Patricia, która od wielu lat związana jest z show-biznesem, chętnie rozdawała autografy i pozowała do wspólnych zdjęć z fanami. Victoria z kolei próbowała ukryć się przez fotoreporterami czekającymi przed studiem TVP. 

 

3/3
Patricia Kazadi pod studiem TVP

Victoria szybko wsiadła do samochodu swojej starszej siostry i razem odjechały spod studia TVP. Jak widać, Patricia jeździ stylowym autem marki audi A5.