Kazadi o seksownych gwiazdach
ONS

Kazadi poszłaby do łóżka z kobietą. Wskazała seksowną gwiazdę

Kazadi o seksownych gwiazdach
ONS

Życie uczuciowe Patricii Kazadi nie należy do mało skomplikowanych. Wręcz przeciwnie - wokalistka zwierzała się wielokrotnie z zawodów miłosnych, których niemal nie przypłaciła depresją. Teraz jednak los się do niej uśmiechnął i od prawie roku jest w szczęśliwym związku. Przypomnijmy: Pierwsze takie wakacje Kazadi: Egzotyczny urlop z facetem

Stabilizacja nie oznacza jednak, że Patricia zrezygnowała ze śmiałych wyznań. Redakcja TVN.pl postanowiła zapytać gwiazdy, kogo nie wyrzuciłyby ze swojej sypialni. Jedną z przepytywanych była właśnie Kazadi, która zdradziła, że poszłaby do łóżka z Anją Rubik. Szczególnie zachwycają ją nogi modelki, dodając, że miała nawet okazję ich... dotknąć.
 

Której z polskich gwiazd nie wygoniłabym z łóżka? Anji Rubik. Jest piękna, jest blondynką, ma piękne długie gładkie nogi - miałam okazję ich dotknąć na finale Top Model i były wspaniały. Ma super styl i wydaje mi się, że mówi prosto z mostu to, co ślina przyniesie jej na język, a ja lubię takie babki - wyznała odważnie w rozmowie z TVN.pl Kazadi.


Kazadi i Rubik w łóżku - działa na wyobraźnię?

Zobacz: Kazadi żadnej pracy się nie boi. Jej nowe zlecenie zadziwi nawet weteranów showiznesu

Patricia Kazadi z facetem na imprezie:

Więcej na temat Patricia Kazadi
Przeładuj

Michał Szpak ostro do swojej przyjaciółki w "The Voice of Poland"! Jej udział zaszkodzi ich prywatnym relacjom?

zobacz 01:04