Patricia Kazadi o ulubionej depilacji
ONS

Kazadi to prawdziwa diwa. Tylko w USA potrafią spełnić jej zachcianki

Patricia Kazadi o ulubionej depilacji
ONS

Patricia Kazadi nie miała ostatnio powodów do zadowolenia. Tabloidy rozpisywały się bowiem o niezbyt imponujących wynikach sprzedaży jej debiutanckiej płyty. Mogła to być dla niej o tyle przykra sytuacja, że zainwestowała w nią nie tylko mnóstwo czasu, ale też sporo pieniędzy. Przypomnijmy: Płyta Kazadi to porażka? Tabloid ujawnia zaskakujące wyniki sprzedaży

Codzienne życie gwiazdy też sporo kosztuje, ale biorąc pod uwagę jej wydatki, to w ogóle nie dziwi. Patricia jest częstym gościem w Los Angeles, gdzie jak się okazuje, nie tylko pracuje nad nową płytą czy korzysta z uroków fantastycznej pogody. W najnowszym wywiadzie wokalistka wyznała, że lata tam również po to, aby poddać się... depilacji. W jej mniemaniu tylko amerykański sprzęt jest w stanie sprostać jej wymaganiom, a w Polsce byłoby o tak bardzo ciężko.
 

Ostatnio jestem zakochana w depilacji laserowej. Mocne czarne włoski były dla mnie dużym problemem. Na zabiegi laserowe chodzę od pół roku. Korzystam z lasera, kiedy jestem w LA, w Polsce ciężko byłoby znaleźć dla mnie skuteczny sprzęt - wyjaśnia w rozmowie z "Urodą".


cóż możemy powiedzieć... Na bogato!

Zobacz: Kazadi poszłaby do łóżka z kobietą. Wskazała seksowną gwiazdę

Patricia Kazadi na imprezie z facetem:

Więcej na temat Patricia Kazadi
Przeładuj

Mikołaj i Sylwia wystąpią w "Tańcu z Gwiazdami"? Mają jeden warunek!

zobacz 01:36