Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Pascal Brodnicki miał wypadek
ONS
Newsy

Z OSTATNIEJ CHWILI: Pascal miał poważny wypadek w Algierii

Co się stało?

Dziś w Warszawie odbywa się prezentacja wiosennej ramówki TVN Style. Stacja przedstawia swoje propozycje na wiosenny sezon oraz gwiazdy, które będą z nią współpracować.

Zobacz: Paulina Krupińska nową gwiazdą TVN Style

Jedną z osób, która jest zatrudniona w stacji jest Pascal Brodnicki. Kucharz nie pojawił się jednak na spotkaniu. Jak podała Joanna Tylman miał on poważny wypadek w Algierii gdzie aktualnie kręci nowe odcinki swojego programu.

Wiadomo jedynie, że skręcił nogę oraz ma pękniętą torebkę stawową. Aktualnie przebywa w szpitalu gdzie jest poddawany obserwacji.

Trzymamy kciuki za jego zdrowie!


Pascal i Okrasa walczą na noże:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Wojciech Modest Amaro w garantowej marynarce
TV-Show
Wiemy, kto zastąpi Wojciecha Modesta Amaro w Hell's Kitchen! To duże zaskoczenie
Pascal Brodnicki, Michał Żurawski i Radosław Majdan. Który z uczestników Azja Express poprowadzi program w TVN Style?
Newsy
Jeden z uczestników "Azja Express" poprowadzi własny program w TVN Style!

Pascal Brodnicki poprowadzi nowy program w stacji TVN Style! Okazuje się, że jeden z uczestników wielkiego hitu TVN "Azja Express" będzie gospodarzem kulinarno-podróżniczego filmu dokumentalnego. Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl film z udziałem Pascala Brodnickiego "Pascal w Kraju Basków" trafi do wiosennej ramówki TVN Style. Słynny kucharz będzie pokazywał nam zakątki północnej Hiszpanii i zdradzi przepisy na lokalne dania . Portal informuje również, że program Pascala Brodnickiego został już nagrany a efekty będziemy mogli zobaczyć już za kilka miesięcy.   Dokument z udziałem kucharza będzie kontynuacja serii TVN Style. Stacja do tej pory zaprezentowała podobne programu m.in. z  udziałem Magdy Gessler i Anny Dereszowskiej.   Będziecie oglądać program dokumentalny Pascala Brodnickiego? My już nie możemy doczekać się jego emisji! Zapowiada się ciekawie!   Zobacz także: Dlaczego żona Pascala nie wystąpiła w Azja Express? Jak komentuje jego występ i kłótnie Pawłem?   Pascal Brodnicki poprowadzi nowy program w TVN Style. Film dokumentalny pojawi się na antenie już wiosną.

ONS
Newsy
Pascal wraca do telewizji. Tęskniliście?
Powraca w nieco innej roli

Pascal Brodnicki powraca! Okazuje się, że znany i lubiany kucharz po raz kolejny poprowadzi własny program w telewizji. Tym razem jednak, kulinarny ekspert nie będzie przygotowywał posiłków w pięknie urządzonej kuchni, a pod gołym niebem w Azji! Kucharz wziął udział w programie "Smakuj świat z Pascalem" w którym będzie musiał podróżować, pracować i gotować oryginalne dania. Okazuje się, że Pascal Brodnicki będzie miał szansę spróbować jak smakuje gekon i larwy mrówek. To wszystko będziemy mogli zobaczyć już 7 kwietnia, kiedy to w stacja TVN Style wyemituje pierwszy odcinek programu. Zapowiada się ciekawie! kb

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner