Pasaże Tesco # BLISKOiBEZPIECZNIE

Jak robić bezpiecznie zakupy w dobie koronawirusa? Pasaże Tesco organizują akcję #BLISKOiBEZPIECZNIE

Pasaże Tesco # BLISKOiBEZPIECZNIE

W dobie koronawirusa codziennie musimy się mierzyć z nową rzeczywistością. Nosimy maseczki ochronne, zachowujemy bezpieczny dystans społeczny, płacimy za zakupy bezgotówkowo. To tylko kilka przykładów kluczowych zasad naszej nowej rzeczywistości.

Centra Handlowe Pasaż Tesco przygotowały kampanię informacyjną pod hasłem #bliskoibezpiecznie, która przypomina zasady bezpiecznych zakupów - tak ważne dla nas wszystkich. Podczas kupowania w „nowej rzeczywistości” specjaliści apelują, aby ograniczać spędzanie czasu w przestrzeniach centrów handlowych.

Ważne jest odpowiednie zaplanowanie zakupów i dostosowanie się do zasad panujących w galeriach. Pasaże Tesco dzięki swojej optymalnej, butikowej powierzchni i odpowiedniemu doborowi najemców - pozwalają na zrobienie szybkich i kompleksowych zakupów oraz zrealizowanie najpotrzebniejszych spraw w punktach usługowych takich jak np. pralnia.

Jak dbać o siebie i innych podczas zakupów

Pasaże komunikują przy wykorzystaniu szerokiego wachlarza nośników w swoich centrach handlowych, takich jak: plakaty, naklejki podłogowe czy standy wskazujące ruch jednostronny. Dodatkowo na kanałach social media @pasaztesco oraz stronie internetowej www.pasaztesco.pl pojawiły się edukacyjne info-grafiki. W takim momencie jak ten, wszyscy musimy nabrać bezpiecznych nawyków i zwracać szczególną uwagę na to, co robimy i jak się zachowujemy w miejscach publicznych.

Pasaże Tesco # BLISKOiBEZPIECZNIE

Wszystko na to wskazuje, że „nowa rzeczywistość” może z nami pozostać na dłużej. Im szybciej ją oswoimy - tym łatwiej będzie nam wszystkim.

Pasaże Tesco # BLISKOiBEZPIECZNIE

Więcej na temat Tesco koronawirus
Przeładuj

Czy Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" żałuje udziału w programie?

zobacz 01:04