galapagos, partnerki, okładka
GalapagosFilms

"Partnerki" znowu w akcji!

galapagos, partnerki, okładka
GalapagosFilms

„Partnerki” to niezwykle popularny serial kryminalny zrealizowany na podstawie bestsellerowych powieści autorstwa Tess Gerritsen. Pierwszy sezon produkcji, która za oceanem gromadzi przed telewizorami miliony widzów, debiutuje na DVD w ofercie Galapagos Films już 21 września!

Jane Rizzoli (Angie Harmon) pracuje jako detektyw w bostońskim wydziale zabójstw. Jest ostra, żywiołowa i doskonała w swoim zawodzie, ale dręczą ją wspomnienia tragicznego spotkania z seryjnym mordercą Charlesem Hoytem. Patolog Maura Isles (Sasha Alexander) jest całkowitym przeciwieństwem Jane. Cicha i nieśmiała dokonuje cudów w zaciszu swojego gabinetu. Obie panie tworzą wyjątkowy i zgrany duet, który z powodzeniem rozwikła nawet najtrudniejszą sprawę.

W pierwszym sezonie „Partnerek” Jane i Maura prowadzą m.in. śledztwo w sprawie zabójcy kopiującego zbrodnie słynnego „Dusiciela z Bostonu”, przyglądają się śmierci chłopca, na którym dokonano egzorcyzmów oraz szukają mordercy odpowiedzialnego za śmierć dwóch lesbijek. Czy poradzą sobie z każdą z tych spraw?

− Oglądanie „Partnerek” jest jak jazda na kolejce górskiej w lunaparku – pełna emocji i niespodziewanych zwrotów akcji. Rzeczą, którą w tym serialu kocham najbardziej są relacje pomiędzy bohaterami, które są niezwykle prawdziwe. Są takie jak w życiu – dodaje Angie Harmon, odtwórczyni postaci Jane Rizzoli.

Serial „Partnerki” wyprodukowała telewizja TNT, dla której okazał się on najpopularniejszym i najbardziej dochodowym w historii stacji. Pierwszy odcinek serialu obejrzało za oceanem 7,55 mln widzów, a oglądalność pozostałych była niewiele mniejsza. Niewiele aktorek tworzy na ekranie tak fantastyczny duet jak Angie Harmon i Sasha Alexander. Dzięki nim serial bawi i trzyma w napięciu – pisał o „Partnerkach” recenzent dziennika „Daily News”. Więcej informacji o premierach DVD z serialami na profilu: facebook.com/TVnaDVD

Zobacz zdjęcia promujące serial "Partnerki":

Przeładuj

Z okazji urodzin Party.pl Izabela Janachowska wybrała cztery najpiękniejsze suknie ostatnich czterech lat!

zobacz 01:53