Partner Jagodzińskiej wbił szpilę Żyle

W poprzednim odcinku "Tańca z Gwiazdami" z programem pożegnały się dwie pary - Dominika Tajner Wiśniewska i Wojciech Jeschke oraz Anna Jagodzińska i Michał Jeziorowski. O ile żona Michała Wiśniewskiego zatańczyła naprawdę słabo, to top modelka zachwyciła jurorów, którzy przyznali jej dość wysokie noty. Czy para ma żal, że tak prędko opuściła program?

To Justyna Żyła powinna odpaść z "Tańca z Gwiazdami"?

Według tanecznego partnera Anny, Michała, powinni oni zostać dłużej w show, ponieważ tańczyli dobrze technicznie i pięknie prezentowali się na parkiecie, czego nie można powiedzieć o innych. Gdy reporter Interii zapytał, czy to inne pary, o gorszych umiejętnościach tanecznych, zabrały im miejsce w show, Anna i Michał zaczęli nie zgadzać się w opiniach:

Nie, oczywiście, że nie, nie. Nie kwestionujemy... - zaczęła mówić Anna, a wtedy przerwał jej Michał:

Ja myślę, że tak. Jesteśmy wysocy, ładni i dobrze się prezentujemy na parkiecie i być może nie trafiliśmy do publiczności, która głosuje, być może. Tanecznie, warsztatowo, powinniśmy być dużo dużo wyżej - powiedział.

Oboje zaznaczyli jednak, że przygodę z show będą wspominać na długo:

[...] Decyzje przyjmuje z pokorą i szacunkiem, cieszyłam się każdą z chwil w TZG jak w najwspanialszym ze snów, spełnieniem marzeń, z wdzięczności kieruje swoje myśli produkcji oraz wszystkim osobom zaangażowanym w produkcje show, z gorącym sercem śledzić będę kolejne odcinki, kocham Was - napisała top modelka na Instagramie tuż po ogłoszeniu wyników.

Żałujecie, że Anna i Michał tak szybko odpadli?

 

Anna i Michał zdobyli wysokie noty od jurorów, ale pożegnali się z show.

East News

 

Justyna Żyła została bardzo nisko oceniona przez jury, ale nawet nie znalazła się z zagrożonej trójce par. Ma więc ogromne wsparcie w publiczności, która wysyła na nią smsy.

East News

Zobacz także: