Partner Jagodzińskiej wbił szpilę Żyle
Newsy

Taneczny partner Anny Jagodzińskiej wbił szpilę Justynie Żyle: "Byłem pewny, że będziemy wysoko"

Taneczny partner Anny Jagodzińskiej wbił szpilę Justynie Żyle: "Byłem pewny, że będziemy wysoko"

W poprzednim odcinku "Tańca z Gwiazdami" z programem pożegnały się dwie pary - Dominika Tajner Wiśniewska i Wojciech Jeschke oraz Anna Jagodzińska i Michał Jeziorowski. O ile żona Michała Wiśniewskiego zatańczyła naprawdę słabo, to top modelka zachwyciła jurorów, którzy przyznali jej dość wysokie noty. Czy para ma żal, że tak prędko opuściła program?

Uczestniczka "Tańca z Gwiazdami" ocenia Justynę Żyłę: "Była bardzo kontrowersyjną osobą"

To Justyna Żyła powinna odpaść z "Tańca z Gwiazdami"?

Według tanecznego partnera Anny, Michała, powinni oni zostać dłużej w show, ponieważ tańczyli dobrze technicznie i pięknie prezentowali się na parkiecie, czego nie można powiedzieć o innych. Gdy reporter Interii zapytał, czy to inne pary, o gorszych umiejętnościach tanecznych, zabrały im miejsce w show, Anna i Michał zaczęli nie zgadzać się w opiniach:

Nie, oczywiście, że nie, nie. Nie kwestionujemy... - zaczęła mówić Anna, a wtedy przerwał jej Michał:

Ja myślę, że tak. Jesteśmy wysocy, ładni i dobrze się prezentujemy na parkiecie i być może nie trafiliśmy do publiczności, która głosuje, być może. Tanecznie, warsztatowo, powinniśmy być dużo dużo wyżej - powiedział.

Zobacz także

Dominika Tajner-Wiśniewska komentuje swój upadek w "Tańcu z gwiazdami"! To przez niego odpadła?

Justyna Żyła i Tomasz Barański w TZG

Justyna Żyła odpowiada na krytykę Iwony Pavlović w "Tańcu z gwiazdami"!

Oboje zaznaczyli jednak, że przygodę z show będą wspominać na długo:

[...] Decyzje przyjmuje z pokorą i szacunkiem, cieszyłam się każdą z chwil w TZG jak w najwspanialszym ze snów, spełnieniem marzeń, z wdzięczności kieruje swoje myśli produkcji oraz wszystkim osobom zaangażowanym w produkcje show, z gorącym sercem śledzić będę kolejne odcinki, kocham Was - napisała top modelka na Instagramie tuż po ogłoszeniu wyników.

Żałujecie, że Anna i Michał tak szybko odpadli?

 

Anna i Michał zdobyli wysokie noty od jurorów, ale pożegnali się z show.

East News

 

Justyna Żyła została bardzo nisko oceniona przez jury, ale nawet nie znalazła się z zagrożonej trójce par. Ma więc ogromne wsparcie w publiczności, która wysyła na nią smsy.

East News

Zobacz także:

Justyna Żyła w TZG
East News
Newsy
Justyna Żyła jest leniem? Nie potrafi tańczyć? Iwona Pavlović: "Niech ona się tłumaczy"
Justyna Żyła jest leniem? Nie potrafi tańczyć? Iwona Pavlović: "Niech ona się tłumaczy"

Za nami dwa niezwykle emocjonujące odcinki "Tańca z gwiazdami"! A wszystko za sprawą Justyny Żyły , która tańczy w parze z Tomaszem Barańskim i od początku show jest na ustach wszystkich! Była żona Piotra Żyły nie radzi sobie najlepiej i otrzymuje od jurorów najniższe noty, ale mimo to udało jej się przejść do 3. odcinka . Widzowie polubili ją, a dodatkowo zapewne wiele osób współczuje jej tego, że znalazła się w ogniu krytyki. Sama Justyna nie ma żalu do Iwony Pavlović o to, że tak ostro ją oceniła.  Tyle na ile uważali mnie ocenić, na tyle mnie ocenili. Iwona wyraża swoje zdanie, jest profesjonalistą w tym, co robi i wie co mówi, a ja będę starała się, żeby poprzeczkę podnosić coraz wyżej - powiedziała w Party.pl Justyna Żyła.  A co o ostatnim występie Justyny powiedziała przed naszą kamerą Iwona Pavlović? Zobacz wideo! Zobacz także:   Justyna Żyła zrezygnuje z "Tańca z Gwiazdami"? Ile kosztuje ją udział w show? Justyna Żyła to najbardziej kontrowersyjna uczestniczka 9. edycji TZG

Justyna Żyła i Tomasz Barański w TZG
East News
Newsy
Justyna Żyła odpowiada na krytykę Iwony Pavlović w "Tańcu z gwiazdami"!
Justyna Żyła odpowiada na krytykę Iwony Pavlović w "Tańcu z gwiazdami"!

Za nami 2. odcinek programu "Taniec z gwiazdami". Z show pożegnały się dwie gwiazdy -  Anna Jagodzińska i Dominika Tajner-Wiśniewska . Dla wielu widzów było to spore zaskoczenie, bowiem dotychczas najgorzej w programie radziła sobie Justyna Żyła , która tańczy z Tomkiem Barańskim, ale blogerka kulinarna bez żadnych problemów przeszła do kolejnego odcinka. Przed nią ciężkie zadanie, bowiem musi udowodnić, że robi postępy i zasługuje na udział w kolejnych etapach show. Jurorką, która najniżej ocenia jej umięjętności taneczne jest Iwona Pavlović, która w 1. odcinku powiedziała, że Justyna tańczy jak w przedszkolu, a teraz zasugerowała, że jest leniem ! Zaawansowałaś do starszaków, ale szału nie było. Pobiegałaś, paluszkiem pokazałaś, zawiesiłaś się w ramiona Tomasza. W sumie to dobrze, bo dzięki temu zrobiłaś 60 kroków foxtrota, bo w cha-chy nie było żadnego Ćwicz nad wszystkim, nie masz wyczucia w tańcu, nie masz koordynacji, poczucia rytmu, pracuj nad wszystkim po prostu, słuchaj Tomka. A może jesteś leniem? Skąd ja wiem co ty robisz na treningach? Może jesteś po prostu leniem? - zasugerowała Iwona Pavlović. Partner Justyny, Tomasz Barański zaczął jej bronić i mówić, że jest bardzo pracowita. A co na temat krytyki ze strony Pavlović powiedziała nam Justyna Żyła? Zobacz wideo! Justyna Żyła w 2. odcinku "Tańca z gwiazdami" Zobacz także:  Beata Tyszkiewicz krytykuje Iwonę Pavlović i staje w obronie Justyny Żyły! Mocne słowa

Taniec z Gwiazdami
East News
TV-Show
"Taniec z Gwiazdami" już za nami! Kto odpadł?
"Taniec z Gwiazdami" już za nami! Kto odpadł?

Już za nami 1. odcinek " Tańca z Gwiazdami ". To 9. edycja show, która jak zwykle przyciągnęła tłumy widzów przed telewizory i wzbudziła ogromne emocje. Na scenie mogliśmy podziwiać występy takich gwiazd, jak, jak: Daniel Quczaj, Macademian Girl, Czadoman, Sebastian Stankiewicz, Ania Jagodzińska, Mariusz Węgłowski, Justyna Żyła, Jakub Kucner, Joanna Mazur, Gimper, Dominika Tajner-Wiśniewska i Agnieszka Radwańska. Gwiazdy tradycyjnie zostały ocenione przez Olę Jordan, Andrzeja Grabowskiego, Iwonę Pavlović. Tym razem wśród jurorów zabrakło Michała Malitowskiego. Jednak ostateczny głos i tak należał do widzów. Kto odpadł? Taniec z Gwiazdami: kto odpadł? Trzeba przyznać, że 1. odcinek "Tańca z Gwiazdami" dostarczył nam ogromne emocje. Bez wątpienia wszyscy czekali na występ m.in. Justyny Żyły, która - jak się okazało - nie poradziła sobie najlepiej na parkiecie i została bardzo ostro oceniona. Warto jednak było czekać na występ Joanny Mazur, która zachwyciła jurorów i widzów. W sieci nie brakuje już pozytywnych komentarzy o jej tańcu. Oczywiście wszyscy byli również ciekawi, kto pożegna się z "Tańcem z Gwiazdami". Okazało się, że gdy prowadzący mieli już ogłosić wyniki, na scenę wkroczył Mariusz Kałamaga i.... poprosił, by nikt nie odpadł z tego odcinka! Oznacza to, że dopiero w 2. odcinku "Tańca z Gwiazdami" aż dwie pary pożegnają się z show. Paulina Sykut zapewniła jednak, że głosy widzów nie przepadną, tylko zostaną zsumowane w następnym odcinku. Sądzicie, że to dobry pomysł?   W 1. odcinku "Tańca z Gwiazdami" nikt nie odpadł! Zobacz także:   Justyna Żyła bardzo stresuje się przed pierwszym odcinkiem "Tańca z Gwiazdami"! Dlaczego?   

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner