Paris Hilton
ONS
Newsy

Paris Hilton już w więzieniu

Dzień przed planowanym rozpoczęciem odbycia kary gwiazda pojawiła się w więzieniu Lynwood.
Szeryf Lee Baca aresztował dzisiaj w nocy Paris w więzieniu Men's Central Jail w Los Angeles, do którego przyjechała z mamą, siostrą i swoim prawnikiem. Wszystko dlatego, aby uniknąć oczekującego na nią tłumu paparazzi.

Rzecznik Paris opublikował specjalne oświadczenie, w którym możemy przeczytać: "Jestem gotowa ponieść konsekwencje złamania warunków zawieszenia mojego wyroku. Przez ostatnie kilka tygodni miałam dużo czasu na przemyślenia. Wiem, że popełniłam kilka błędów. To bardzo ważny moment w moim życiu. Muszę ponieść konsekwencje."

"Spłata długu wobec społeczeństwa nie powinna mieć nic wspólnego z jej sławą - powiedział na łamach "Los Angeles Times" szeryf Lee Baca. Dlatego w więzieniu nie będzie żadnych kamer rejestrujących pobyt Paris.

Gwiazda spędzi za kratkami 23 dni.

MK
fot: ONS
Paris Hilton
ONS
Newsy
Paris wyszła z więzienia
Ale tylko na chwilę. Sędzia, który ją zwolnił nakazał dziedziczce ponownie stawić się w sądzie.

Po trzech z 23 dni, które miała spędzić w więzieniu, Paris Hilton znalazła się na wolności. Szeryf hrabstwa Los Angeles, mając na względzie zaburzenia zdrowotne Paris, postanowił złagodzić jej karę i zamienić więzienie na areszt domowy. Jednak sędzia Michael T. Sauer oraz prokurator Rocky Delgadillo nie zgodzili się na to. Następnie uznano, że Paris ma odbyć pełną karę 45 dni pozbawienia wolności, a nie złagodzoną wersję 23 dni. W końcu jednak stanęło na tym, że Hilton spędzi w więzieniu jeszcze 20 dni. Zobacz fotorelację z powrotu dziedziczki do więzienia. MK fot: ONS

Paris Hilton bez makijażu
ONS.pl
Newsy
Paris Hilton bez makijażu u fryzjera
Jak oceniacie ją bez make-upu?

Paparazzi przyłapali Paris Hilton podczas wizyty w salonie fryzjerskim w Los Angeles. 33-letnia gwiazda "Domu Woskowych Ciał" pojawiła się na próbie fryzury na wieczorną galę bez makijażu. A nawet jeśli miała na sobie jakiś make-up, to był on znikomy. Przeczytajcie więcej o Paris Hilton i jej stylu Paris Hilton , zawsze pokazuje się w pełnym rynsztunku, dlatego tym bardziej zaciekawiły nas wieści o jej zdjęciach saute. Okazuje się, że nie jest tak źle! Jak widać, Paris ma po prostu ładną twarz i nawet bez kilogramów kosmetyków wygląda dobrze. A wy jak uważacie? Zobaczcie więcej zdjęć Paris Hilton bez makijażu:

ONS
Newsy
Czy Paris jest w ciąży?
Luźna sukienka, niższe niż zwykle buty

Paris Hilton została przyłapana przez fotografów, gdy robiła zakupy w Los Angeles. Naszą uwagę zwrócił jednak strój dziedziczki. Dość luźna sukienka z maskującym talię pasem oraz dużo niższe buty, niż Paris zwykle nosiła. Widać też odznaczający się brzuch Hilton. Media już od kilku tygodni spekulują, że Paris jest w ciąży. Często nosi luźne stroje i nie komentuje tej sensacji na swój temat. Myślicie, że to prawda?

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner