Paris Hilton i River Viiperi na wakacjach w Meksyku

Para idealna: Paris Hilton z facetem na wakacjach w Meksyku

Paris Hilton i River Viiperi na wakacjach w Meksyku

Paris Hilton po wielu miłosnych rozterkach, w końcu znalazła swoją miłość życia. Dziedziczka hotelarskiej fortuny wraz ze swoim wybrankiem, 22-letnim modelem Riverem Viiperi, tylko w ciągu ostatnich pięciu tygodni zdążyła odwiedzić: Miami, Mauii, Aspen i Los Angeles. Oczywiście wszystko dokumentując na Twiterze. Teraz zakochana para udała się do słonecznego Meksyku.

Podróż w chmurach Paris i River rozpoczęli namiętnym pocałunkiem na pokładzie samolotu. Potem, było już tylko bajecznie. Wolny czas spędzali na romantycznych spacerach po plaży i wylegiwaniu się w słońcu. Para czule się obejmowała, a pocałunkom nie było końca. Chyba River docenił poświęcenie Paris. Przypomnijmy: Paris powiększyła biust dla faceta!

Na zdjęciach możemy także podziwiać śliczną Paris Hilton, jak skąpana w słońcu pręży swoje ciało w dwuczęściowym stroju. Wtóruje jej w tym River Viiperi, który pochwalił się swoimi mięśniami. Para jest sobą oczarowana. Szczęśliwy River swoim fanom przekazał taką wiadomość:

- Z moją wspaniałą blondynką! Plaża, basen, raj, zabawa, wspomnienia, miłość

River Viiperi Twitter

Tak spędzają wolne chwile celebryci. Nie dość, że piękni, to do tego na zabój zakochani. Tylko pozazdrościć :) Zobaczcie:

Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48