Wybierz PARĘ ROKU 2017

Czas na jedną z ostatnich kategorii w plebiscycie roku Party.pl - wybierzmy wspólnie PARĘ ROKU! Parę, która nas zachwyca, inspiruje, ma wielki wpływ na swoich fanów, która tworzy idealny duet nie tylko w życiu, ale i w pracy! A jest takich sporo ;) Do której z nich powinna trafić nasza statuetka? Oto nominowani:

ANNA I ROBERT LEWANDOWSCY

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS

JULIA WIENIAWA I ANTEK KRÓLIKOWSKI

MAŁGORZATA ROZENEK MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN

PAWEŁ I MAŁGOSIA Z PROGRAMU "ROLNIK SZUKA ŻONY"

ADAM ZDRÓJKOWSKI I WIKTORIA GĄSIEWSKAPoniżej - nasze uzasadnienia!

Głosowanie potrwa do 31.12.2017 do 23.59! Wyniki ogłosimy już w Nowym Roku! 

Zobacz:

 

ANNA I ROBERT LEWANDOWSCY

Tłumaczenie, dlaczego to oni powinni zdobyć statuetkę Party.pl wydaje się być zbędne! Jeden z najlepszych sportowców na świecie i w historii Polski oraz jedna z największych gwiazd fitnessu - Ania i Robert Lewandowscy to już marka! Marka, za którą może i stoi sztab ludzi, który pomaga im w kreowaniu wizerunku, ale tak naprawdę wszyscy podziwiamy ich za to, że są... po prostu sobą! Życzliwi, sympatyczni, z wielkimi sercami. Ten rok na pewno jest dla nich przełomowy - w maju na świat przyszła ich pierwsza córeczka, Klara, a internet wprost oszalał! Para roku? Dla nas to oczywiste! ;) 

 

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS

W tym roku Ewa Chodakowska trafiła na listę najbogatszych Polek z majątkiem wycenionym na około 49 mln złotych. Ale nie za to nominujemy ją w naszym plebiscycie. Chodakowska ma na swoim koncie sukcesy, które mogłyby zawrócić w głowie niejednej osobie. Trenerka zawsze jednak podkreśla, że nie osiągnęłaby tak wiele, gdyby nie wsparcie ukochanego męża! Podziwiamy to i szczerze wzruszamy, kiedy Ewa wyznaje miłość Lefterisowi we wzruszających postach. Na ten tytuł zasługują już parę lat, ale w tym roku szczególnie ;)

JULIA WIENIAWA I ANTEK KRÓLIKOWSKI

Kiedy Antek po raz pierwszy przyszedł na imprezę ze swoją nową dziewczyną, Julią, wszyscy zaczęli zastanawiać się kim ona jest. Teraz już wiemy, że to jedna z nominowanych w plebiscycie na DEBIUT ROKU. Ale Julia ma szansę na kolejną nagrodę, także w tym plebiscycie! Bo Julia i Antek to naprawdę sympatyczna para, zadająca szyku na imprezach, towarzyska i sympatyczna. I oby tak dalej! 

MAŁGORZATA ROZENEK MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN

Nominacja dla tej przebojowej pary również była oczywista. Małgosia i Radek to nie tylko idealne małżeństwo, ale również doskonały duet zawodowy! Dlatego też w tym roku część swojej energii poświęcili dla nowego show z ich udziałem - "Iron Majdan"! Na imprezach są nierozłączni, w pracy niezawodni... Cóż, para idealna ;) Gratulacje!

PAWEŁ I MAŁGOSIA Z PROGRAMU "ROLNIK SZUKA ŻONY"

To doskonały dowód na to, że w programie "Rolnik szuka żony" można znaleźć miłość! Małgosia i Paweł od początku wpadli sobie w oko. Dziś są w sobie tak zakochani, że mówią nawet o dzieciach i ślubie! 

Zobacz: Małgorzata pokazała niepublikowane zdjęcia z "Rolnik szuka żony 4". Jest wspólna fotka Pawła z tatą rolniczki! Są podobni?

Para wzbudziła ogromną sympatię wszystkich widzów, bo patrzy się na nich naprawdę przyjemnie! Gratulujemy!

ADAM ZDRÓJKOWSKI I WIKTORIA GĄSIEWSKA

Ach, młodość! Adam i Wiktoria świata poza sobą nie widzą! Ich fani również, bo kiedy dwie tak popularne gwiazdy telewizji i internetu wiążą się ze sobą, to wiadomo, że będzie o nich baaaaardzo głośno. Nie dziwimy się - są sympatyczni, uśmiechnięci i... naprawdę się kochają ;) 

Małgosia i Paweł z Rolnik szuka żony
Małgosia i Paweł z Rolnik szuka żony
Anna i Robert Lewandowscy
Anna i Robert Lewandowscy
Julia Wieniawa i Antek Królikowski
Julia Wieniawa i Antek Królikowski
Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska
Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska zamieszkają razem?
Małgorzata Rozenek Majdan i Radosław Majdan
Małgorzata i Radosław Majdanowie
Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis
Ewa Chodakowska i Lefteris
Wyniki plebiscytu:
Małgosia i Paweł z Rolnik szuka żony...
Anna i Robert Lewandowscy...
Julia Wieniawa i Antek Królikowski...
Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska...
Małgorzata Rozenek Majdan i Radosław Majdan...
Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis...