Papież Franciszek modli się za Pawła Adamowicza
East News

Papież Franciszek modli się za Pawła Adamowicza i jego rodzinę. Kardynał: "Ojciec Święty przytula je do serca i modli się za nie".

Papież Franciszek modli się za Pawła Adamowicza
East News

 

Papież Franciszek modli się za tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza i jego rodzinę. Jak podaje TVN24.pl takie informacje przekazał rodzinie papieski jałmużnik, kardynał Konrad Krajewski. Zobaczcie, co usłyszała rodzina!

 

Zobacz: Najszczęśliwszy był z rodziną... Jaki Paweł Adamowicz był prywatnie? Zdradzają jego bliscy

 

Papież Franciszek przesyła słowa wsparcia dla rodziny!

 

TVN24.pl poinformował, że wczoraj wieczorem do najbliższej rodziny zadzwonił w imieniu papieża Franciszka, Konrad Krajewski i przekazał im słowa wsparcia:

 

Ojciec Święty przytula je do serca i modli się za nie - te słowa przekazał rodzinie papieski jałmużnik. 

 

Kondolencje i słowa wsparcia dla rodziny przesłali nie tylko polscy politycy czy gwiazdy, ale także przedstawiciele Komisji Europejskiej, mer Jerozolimy, prezydent Ukrainy czy prezydent Niemiec. Słowa otuchy płyną także od Polaków mieszkających poza granicami Polski. Tragiczny w skutkach napad na prezydenta Gdańska, który odbył się podczas finału WOŚP wstrząsnął całym krajem. Sejm uczcił pamięć Pawła Adamowicza minutą ciszy, a w największych miastach Polski odbyły się wiece przeciwko przemocy. Na zgromadzeniu ku pamięci zmarłego prezydenta głos zabrała jego żona i starsza córka Antonina

 

Wiec pamięci Pawła Adamowicza w Gdańsku

Wiec pamięci Pawła Adamowicza w Gdańsku
East News

Paweł Adamowicz z rodziną

East News

Magdalena Adamowicz i Antonina Adamowicz

East News

Przeładuj

Ida Nowakowska już wybrała imię dla synka? Będzie tradycyjne! "Nie chcemy zrobić krzywdy dzidziusiowi"

zobacz 02:08