ONS

Papierska żali się na wizji

ONS

Po triumfie w pierwszej edycji "Top Model. Zostań modelką" przed Pauliną Papierską otworzyły się szanse na międzynarodowy sukces. Tymczasem od zakończenia programu Paulina nie zrobiła nic w kierunku pracy w zawodzie modelki. Wzięła udział zaledwie w kilku sesjach zdjęciowych dla polskich pism o modzie i w zasadzie na tym jej kariera stanęła. O wiele większe postępy poczyniły jej koleżanki z programu, Ola Kuligowska i Ania Piszczałka.


Paulina ze skruchą przyznaje, że przegapiła swoją szansę na karierę. Tradycyjnie podkreśla swoje pochodzenie z małej miejscowości.


- Mieszkam u siebie w swojej miejscowości. Generalnie miałam teraz problemy ze zdrowiem, więc trochę zaniedbałam to, że wygrałam ten program i mało chodziłam na castingi, za mało się udzielałam, ale teraz zaczynam od początku. Staram się jak najwięcej robić zdjęć testowych, cały czas pracować nad swoją mimiką, pozami. Bardziej mnie kręcą sesje zdjęciowe niż wybieg, więc skupiam się na tym - powiedziała Papierska w rozmowie z "Dzień Dobry TVN".


Myślicie, że Paulina ma jeszcze jakieś szanse na sukces mając w natarciu nowe twarze "top modelek"?


chimera

Więcej na temat Top Model Paulina Papierska
Przeładuj

Kaczorowska, Krupa, Przybysz... Dla tych gwiazd to pierwszy Dzień Matki! Kto jeszcze został mamą w ostatnich miesiącach?

zobacz 01:58