Meghan Markle z synkiem w Afryce

Meghan Markle na lotnisku z Archim! Było mnóstwo czułości...

Meghan Markle z synkiem w Afryce

Meghan Markle i książę Harry są obecnie w 10-dniowej oficjalnej podróży do Afryki. Książęca para postanowiła zabrać ze sobą niespełna 5-miesięcznego syna, dla którego to pierwsza podróż zagraniczna. Teraz Meghan sama z synem udała się w kolejne miejsce. Kiedy księżna była na lotnisku została przyłapana przez paparazzi. Zobaczcie, jak się zachowała?

Meghan Markle na lotnisku z Archim!

Początkowo Meghan i Harry wspólnie uczestniczyli w oficjalnych spotkaniach, a na jedno z nich nawet zabrali ze sobą Archiego. Teraz książęca para musiała się rozstać. Książę Harry spędził czas w Angoli, gdzie wyruszył w sentymentalną podróż śladami swojej matki. Spotkał się tam z kobietą, którą 22 lata temu doprowadziła księżną Dianę do łez i zwiedził te same miejsca, w których w 1997 roku była „królowa ludzkich serc”. 

Z kolei Meghan wyjechała z Archiem do Johannesburga. Tam księżna spotka się z wdową po Nelsonie Mandeli, a potem razem z Harrym i synkiem wrócą do domu. To pierwszy tak długi wyjazd księżnej Sussex po zakończeniu urlopu macierzyńskiego, a co za tym idzie oczy całego świata są zwrócone na nią i Archiego. Na uwagę zasługują nie tylko jej stylizacje, ale również to jak zachowuje się w stosunku do dziecka. Tym razem podczas pobytu księżnej na lotnisku paparazzi przyłapali księżną w drodze do samolotu. Meghan czule obejmowała synka. Widać, że żona Harry'ego stawia na rodzicielstwo bliskości. 

Wszystko wskazuje na to, że Megan bierze przykład z księżnej Kate, która jako pierwsza zdecydowała się nie zostawiać dzieci podczas oficjalnych wizyt, ale zabiera je ze sobą. Dzięki temu George poznał poprzedniego prezydenta USA, Baracka Obamę, a potem wraz z siostrą Charlotte odwiedzili m.in. Polskę.

To oznacza, że Meghan też będzie zabierała syna w każdą podróż?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Until next time, Cape Town 🇿🇦 Meghan and Archie were spotted at Cape town Internation Airport today crossing an airbridge heading to the scheduled @britishairwayspr flight to Johnessburg 🛫 Meghan and Archie flew out of Cape Town at 1.30 pm and Landed in Johnessburg around 4 pm ❤️❤️❤️#meghanmarkle meghanmarkle #meganmarkle #meghan #meghanmarklestyle #meghanmarklestyle #princessmeghan #harryandmegan #harryandmeghan #meghanandharry #princeharryandmeghan #harrywinstonring #sussex #sussexroyal #dukeandduchessofsussex #sussexcounty #royalfamily #royal #katemiddleton #duchessofsussex #duchessofcambridge #princewilliam #princegeorge #princearchie#archieharrison #meghanmarkle #harry #princeharry #meganandharry #meganmarkle #meghan #meghanmarklestyle #meghanmarklestyle #princessmeghan #harryandmegan #harryandmeghan #meghanandharry #princeharryandmeghan #harrywinstonring #sussex #sussexroyal #dukeandduchessofsussex #sussexcounty #royalfamily #royal #katemiddleton #duchessofsussex #duchessofcambridge #princewilliam #princegeorge #princearchie#archieharrison#ar

Post udostępniony przez Meghan and Harry❤️ (@sussex.royal.family)

Meghan nie zamierza ukrywać syna. Archi towarzyszył jej podczas niektórych wizyt

Meghan Markle, książę Harry, Archie w Afryce
Instagram

 

 

Więcej na temat Meghan Markle Archie
Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04