Marta Grycan suknie ślubne

Panny młode zabiegają o suknię ślubną od Grycanki

Marta Grycan suknie ślubne

Chociaż początkowo projektowanie sukien miało być dla Marty Grycan oderwaniem się od pracy, powoli staje się jej drugim zawodem. Bizneswoman ostatnio na każde wydarzenie na którym pojawia się wybiera kreacje własnego pomysłu i zbiera przy tym bardzo pochlebne oceny krytyków modowych. Ambasadorkami kreacji Marty są także jej córki (zobacz) oraz Dominika Tajner. Dzięki tej ostatniej, restauratorka zostaje zasypywana propozycjami współpracy od Panien młodych.

- Wiele kobiet pragnie żeby Marta zaprojektowała ich ślubną kreację. Oferty napływają nawet od zagranicznych klientów - mówi "Party" Magdalena Czerwiec, menadżerka Grycan.

Jak donosi "Party", póki co zainteresowani zakupem sukienek z metką "Grycan" będą musieli uzbroić się w cierpliwość, bo na razie Marta jest pochłonięta swoją kolejną pasją - gotowaniem. Już w październiku prowadząca "Bake Off" otwiera wyczekiwane bistro w Teatrze Wielkim, w którym przez kilka pierwszych tygodnia zamierza... sama gotować dla gości!

To tylko znak na to, że mimo nagłej popularności Marta Grycan pozostaje wciąż ciepłą i serdeczną osobą. Nie możemy się doczekać! Tymczasem, przypomnijmy suknię ślubną Tajner projektu Grycanki. Ładna?

Więcej zdjęć ze ślubu i wesela Wiśniewskiego i Tajner:

Przeładuj

Czy Marlena i Seweryn z "Rolnik szuka żony" naprawdę się rozstali? Zobacz ich historię miłości

zobacz 02:12