ONS
Newsy

Paltrow jest nieszczęśliwa w małżeństwie?

Po 8 latach małżeństwa nadszedł kryzys
Gwyneth Paltrow przyznała, że jej małżeństwo z Chrisem Martinem jest dość dalekie od perfekcji. Aktorka stwierdziła również, że od jakiegoś czasu mają swoje wzloty i upadki.

Para wzięła ślub w 2003 roku i dochowała się już dwójki dzieci: sześcioletniej Apple i czteroletniego Mosesa.

Gwyneth powiedziała ostatnio jednemu z angielskich tabloidów, że „Małżeństwo to ciężka sprawa”. Jednak podkreśliła, że wspólnie z mężem jakoś radzą sobie z małżeńskimi kłopotami, bo nadal mają wspólne cele.

Mamy nadzieję, że poza wspólnymi celami odżyje w nich dawne gorące uczucie, bo inaczej możemy być wkrótce świadkami kolejnego rozwodu na wzgórzach Hollywood.
Gwyneth Paltrow rozstanie. Separacja Gwyneth Paltrow. Rozwód Gwyneth Paltrow
ONS
Newsy
Tego nikt się nie spodziewał. Gwyneth Paltrow rozstała się z gwiazdorem Coldplay
Nietypowe oświadczenie pary

Gwyneth Paltrow uznawana jest za jedną z najlepszych aktorek na świecie. Chętnie angażowana jest w najlepsze światowe produkcje, które odnoszą wielkie sukcesy. Aktora uchodzi również za symbol seksu, co nie raz udowodniła swoim fanom. ( zobacz: 40-letnia Gwyneth Paltrow robi striptiz ). Niestety, aktorka nie może mówić o szczęściu w życiu prywatnym. Właśnie na swoim blogu poinformowała o separacji z Chrisem Martinem , wokalistą popularnego zespołu Coldplay . Para poznała się 10 lat temu na jednym z koncertów grupy, a pobrała dwa lata później. Jak pisze aktorka:  Z sercami przepełnionymi smutkiem zdecydowaliśmy się na separację. Ciężko pracowaliśmy nad związkiem przez ponad rok, częściowo razem, częściowo oddzielnie, żeby zobaczyć, co jest możliwe między nami i doszliśmy do wniosku, że chociaż bardzo się kochamy, będziemy żyć oddzielnie - pisze aktorka Gwyneth i Chris mają dwójkę dzieci - 9-letnią córkę, Apple i 7-letniego syna Mosesa. Ich rozstanie nie spowoduje jednak zmiany relacji:   Jakkolwiek jesteśmy i zawsze będziemy rodziną i na wiele sposobów teraz jesteśmy nawet bliżej, niż kiedykolwiek wcześniej. Po pierwsze i najważniejsze jesteśmy rodzicami dwójki cudownych dzieci. Ze względu na nich i naszą przestrzeń prosimy o uszanowanie naszej prywatności - dodaje Paltrow Para uchodziła za jedną z najbardziej dobranych w Hollywood. Dla nas to wielkie zdziwienie. Zobacz:  Gwyneth Paltrow: Mam lepsze ciało od Madonny Gwyneth z 9-letnią córką:

Newsy
Małżeństwo Janowskiego przechodzi kryzys?
Aktor jest bardzo zapracowany i rzadko wspomina o żonie...

Robert Janowski wielokrotnie mówił w wywiadach, jak bardzo kocha swoją żonę. Tymczasem „Życie na gorąco” donosi, że małżeństwo prezentera chyba przechodzi kryzys. Rok temu Janowski pojawił się na Telekamerach z swoją żoną Kasią, ale na tegoroczną galę przybył już z… mamą. Współpracownicy Roberta też przyznają, że prawie wcale nie mówi on o swojej żonie. - Dużo pracuje, jeździ po Polsce, ucieka od problemów – stwierdził rozmówca tygodnika. Czy to możliwe, że małżeństwo gwiazdora ma problemy? Janowscy są ze sobą już 13 lat i mają dwie córki – Anielę i Tolę. Robert ma też syna Makarego, z poprzedniego małżeństwa.

Gwyneth Paltrow
ONS
Newsy
PETA atakuje Gwyneth Paltrow
Organizacja uwzięła się na aktorkę po tym jak wystąpiła w kampanii reklamowej domu mody Tod's znanego z wyrobów galanteryjnych.

    Jesienna kampania reklamowa Tod's widnieje już na billbordach i w prasie. A na niej Gwyneth Paltrow z uśmiechem na ustach przytula swoje torby wykonane ze skóry aligatora. Peta od razu zapowiedziała walkę z Paltrow. Ba, nawet wspomina o atakach na jej 4 letnią córeczkę Apple. "(Gwyneth) daje straszny przykład swoim dzieciom promując branżę, która zabija zwierzęta", mówił oburzony członek PETY. Mało tego, w momencie, gdy dyrektor kreatywny marki Derek Lam wyrażał zachwyt nad tym, że Gwyneth wystąpi w ich kampanii, członek organizacji broniącej praw zwierząt powiedział: "Nie ma nic zachwycającego w tym, że ktoś wspiera porażanie zwierząt prądem, a następnie obdzieranie ich ze skóry". Ciekawe jak teraz potoczy się przyjaźń aktorki z projektantką Stellą McCartney, znaną z tego, że sprzyja obrońcom praw zwierząt.    

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner