ONS

Pomyśleliśmy, że wiosną należy nam się wszystkim odrobina owocowej przyjemności. Gdy słońca za oknem coraz więcej w sklepach zaczynają pokazywać się kolekcje wzbogacone o owocowe wartości odżywcze i aromaty. W końcu to one są najlepszym i największym źródłem witamin.

Jeśli jednak nie gustujecie w robieniu maseczek lub peelingów i kremów do depilacji domowym sposobem, nic straconego. W sklepach znajdziecie mnóstwo kosmetyków, które uprzyjemnia wam czas zarówno  pod prysznicem jak i w czasie codziennej pielęgnacji skóry ciała i twarzy.

Dlatego jeśli uwielbiacie truskawki, arbuza, cytrusy i inne owoce na pewno spodoba się wam nasze zestawienie. Specjalnie dla was znaleźliśmy balsamy do ciała, pomadki do pielęgnacji ust, mydła w płynie, peelingi, a nawet plastry do depilacji ciała przepełnione owocowymi właściwościami i woniami. Niektóre  z nich mieliśmy okazję przetestować na własnej skórze. Zachęcamy do przeczytania naszych opinii.

 To również świetny pomysł na prezent, jeśli ktoś z waszych bliskich uwielbia np. truskawki, kupcie mu kosz truskawkowych kosmetyków. Dzięki temu jego ulubione owoce będą mogły mu towarzyszyć przez okrągły rok.

Zapraszamy do naszej owocowej galerii >>>

jm

Więcej na temat kosmetyki GOSH Noni Care