Otylia Jędrzejczak w ciąży
Archiwum prywatne

Wiemy, kiedy urodzi Otylia Jędrzejczak! Czy potem planuje ślub ze swoim partnerem?

Otylia Jędrzejczak w ciąży
Archiwum prywatne

Otylia Jędrzejczak, najsłynniejsza polska pływaczka, po raz drugi zostanie mamą. Kiedy jej drugie dziecko pojawi się na świecie? Magazyn "Party" ustalił, że Otylia jest na początku szóstego miesiąca ciąży! Pływaczka i jej partner Paweł Przybyła są już rodzicami 2-letniej Marcelinki. Czy dziewczynka będzie miała siostrę czy brata? Na razie mistrzyni pływacka nie zdradza płci maleństwa.

Kim jest partner Otylii Jędrzejczak?

Otylia Jędrzejczak w ciąży czuje się świetnie i nie rezygnuje z pracy. 3 czerwca organizuje w Krakowie niezwykłą lekcję WF dla 800 nastoletnich dziewcząt pod hasłem „Mistrzynie w szkołach”. Poprowadzi ją wraz z pięcioma innymi triumfatorkami olimpiad i mistrzostw świata! Po krakowskiej akcji Jędrzejczak zamierza nieco zwolnić tempo i głównie odpoczywać. Czy pomyśli wtedy o swoim ślubie z Pawłem Przybyłą? Otylia Jędrzejczak zaręczyła się z nim jeszcze przed pierwszym porodem.

Oczywiście, że ceremonia jest planowana, ale Otylia podchodzi do tego na luzie. Jak mówi, ślub nie zając i nie uciekanie”, zdradza „Party” przyjaciel pary.

Paweł Przybyła jest koszykarzem. Z Otylią Jędrzejczak poznał się przez znajomych. Sportsmenka podkreśla, że narzeczony jest dla niej ogromnym wsparciem:

Ma silną osobowość i nie boi się trudnych rozmów. A kiedy coś mu we mnie nie pasuje, mówi wprost, choć ciężko to znoszę. Wybucham, płaczę. On odczekuje, a potem mówi: "Nie becz, zastanówmy się, jak z tego wybrnąć". Najfajniejsze jest to, że prócz miłości, łączy nas przyjaźń - opowiadała Otylia Jędrzejczak w wywiadzie dla "Twojego Stylu". 

Dlaczego Otylia Jędrzejczak trzymała ciążę w tajemnicy?

Otylia Jędrzejczak mieszka w Krakowie, z dala od mediów i paparazzi. Dlatego tak długo udało jej się utrzymać w tajemnicy fakt, że znów jest w ciąży! Córeczka Otylii Marcelinka ma dwa latka.

„Jest bardzo aktywnym dzieckiem. Najbardziej lubi spędzać czas z nami na świeżym powietrzu”, mówi sportsmenka.

A wy jak myślicie, czy tym razem Otylia będzie miała dziewczynkę, czy chłopca? Przekonamy się już w połowie września!

Otylia Jędrzejczak na Gali Mistrzów Sportu 2018
ONS

 

Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski na okładce Party
Party

Więcej na temat Otylia Jędrzejczak
Przeładuj

Daria Widawska o zarobkach w czasach pandemii! "Był czas zarabiania większych pieniędzy i nie odłożyliśmy"

zobacz 02:08