Otylia Jędrzejczak wspiera Sławomira Turskiego
ONS

Otylia Jędrzejczak wspiera sparaliżowanego partnera z Tańca z Gwiazdami Sławomira Turskiego

Otylia Jędrzejczak wspiera Sławomira Turskiego
ONS

Otylia Jędrzejczak wspiera swojego partnera z programu "Taniec z Gwiazdami", który kilka tygodni temu został sparaliżowany po wypadku. 15 sierpnia nad Zalewem Czorsztyńskim tancerz, po niefortunnym skoku do wody, stracił czucie w rękach i nogach.

Sławomir Turski trafił do szpitala z którego został niedawno przetransportowany do Kliniki Rehabilitacji Szpitala Uniwersyteckiego  w Bydgoszczy. Tuż po wypadku tancerza, jego przyjaciele rozpoczęli zbiórkę pieniędzy potrzebnych na rehabilitację. Na początku września udało się nam ustalić, że zebrano blisko 20 tysięcy złotych.

Sam tancerz kilka dni temu na Facebooku podziękował za wsparcie.

- Nie odzywałem się długo, bo nie bardzo wiedziałem jak zareagować na całe to "zamieszanie" wokół mojej osoby. Jestem zaskoczony, zbudowany i wzruszony, że mój los nie jest obojętny tak wielu osobom. Co więcej tak wielu zależy na mnie. Chciałem bardzo serdecznie podziękować za każdą formę wsparcia. Daje mi to ogromną energię do walki o powrót do sprawności i sprawia, że na czarne myśli nie ma nawet czasu. Wszystkie podejmowane inicjatywy i ciepłe słowa płynące zewsząd, to najlepsze wsparcie z możliwych. Tym bardziej zobowiązuje mnie to do wzmożonego wysiłku i szybkiego powrotu do zdrowia. Lata spędzone na sali treningowej, nauczyły mnie ciężkiej pracy więc tak łatwo się nie poddam. Z Bożą pomocą, ze wsparciem duchowym i materialnym przychylnych mi ludzi, stanę na nogi. Dziękuję za pamięć i modlitwę!

Sprawą swojego tanecznego partnera z tanecznego show poruszona jest Otylia Jędrzejczak, która w rozmowie z "Na Żywo" przyznaje, że wciąż mu pomaga.

Cały czas mocno trzymam za niego kciuki. Pomagałam w znalezieniu lekarza w Bydgoszczy, gdzie właśnie zaczął rehabilitację.

My również trzymamy kciuki i mamy nadzieję, że rehabilitacja zakończy się pomyślnie!

 

Zobacz również: Jędrzejczak chce się rozliczyć ze śmierci brata. Ma już na to sposób

 

Otylia Jędrzejczak i Sławomir Turski w programie "Taniec z Gwiazdami"

 

Otylia Jędrzejczak i Sławomir Turski występowali razem w 2009 roku

 

Otylia Jędrzejczak

 

Przeładuj

Klaudia El Dursi szczerze o uczestnikach "Hotelu Paradise": "Cwaniactwo i sojusze!"

zobacz 01:47