Otylia Jędrzejczak smutna
EastNews
Newsy

Otylia Jędrzejczak chciała popełnić samobójstwo. Wstrząsające wyznanie sportsmenki: "Miałam już plan, jak to zrobić"

Otylia Jędrzejczak zdobyła się na szczere i wstrząsające wyznanie. W swojej biografii opowiedziała o smutnych wydarzeniach sprzed lat i zdradziła, że planowała samobójstwo.

Otylia Jędrzejczak zdobyła się na szczere i wstrząsające wyznanie. W swojej biografii opowiedziała o smutnych wydarzeniach sprzed lat i zdradziła, że planowała samobójstwo. Wszyscy fani sportsmenki z pewnością pamiętają, że 14 lat temu przeżyła prawdziwy dramat. Otylia Jędrzejczak spowodowała wówczas wypadek, w którym zginął jej ukochany brat, 19-letni Szymon. Dziś Otylia w swojej książce przyznaje, że nie radziła sobie z ogromnym bólem po tak wielkiej stracie, oraz z hejtem jaki się na nią wylał. Zobaczcie, jak mistrzyni olimpijska wspomina trudne chwile. 

Lewandowscy dali drugiej córce na imię Laura. A inni polscy sportowcy? Poznaj oryginalne imiona ich dzieci

Otylia Jędrzejczak planowała samobójstwo

Otylia Jędrzejczak już od dawna planowałą wydać książkę, w której opowie o swoim życiu. Ostatnio spełniła swoje marzenie i pochwaliła się, że już wkrótce odbędzie się premiera biografii. Książka trafi do sklepów dopiero 27 listopada, ale "Fakt" opublikował ostatnio jej fragmenty "Otylia. Moja historia". Zobaczcie, jak wspomina wypadek samochodowy w którym zginął jej brat.

Dosłownie chwilę przed wypadkiem uniósł powieki, spojrzał na mnie i powiedział: – Pamiętaj, siostra, że bez względu na wszystko, zawsze będę cię kochał. To było ostatnie zdanie, jakie wypowiedział do mnie, i ostatnie, jakie wypowiedział w swoim życiu- dziennik cytuje fragmenty książki Otylii Jędrzejczak.

Mistrzyni olimpijska nie ukrywa, że po śmierci brata i po fali hejtu, jaka się na nią wylała zaczęła planować samobójstwo.

Nie mogłam uwierzyć w nienawiść, która lała się na mnie szerokim strumieniem. Obcy ludzie pisali anonimowo w komentarzach pod artykułami, że życzą mi śmierci, nazywali morderczynią. Przez głowę pierwszy raz w życiu przeszła mi myśl, żeby ze sobą skończyć. To był jedyny moment, w którym nie umiałam dźwignąć tego kamienia na plecach. Miałam już plan, jak to zrobić- przyznała w swojej książce Otylia Jędrzejczak. 

Dziennik opublikował również fragment biografii, w którym Otylia Jędrzejczak wspomina ostatnie pożegnanie z ukochanym bratem. 

W szpitalu napisałam długi list, który włożyłam mu do marynarki (...) Na pogrzebie nie mogłam nie tylko chodzić, ale nawet siedzieć, sanitariusz wwiózł mnie na lekko uniesionej leżance, żebym mogła pożegnać się z braciszkiem. Rodzice pytali mnie, czy na pewno chcę być przy ostatnim pożegnaniu. Wjechałam na wózku i popatrzyłam na Szymka po raz ostatni. Nie wyglądał jak on, nie tak, jak go pamiętałam. Twarz miał siną, zupełnie jak nie mój Szymon. (...) Tak bardzo chciałam pocałować mojego braciszka, ale nie mogłam się podnieść, bo miałam uszkodzony kręgosłup. (...) Przetrwałam ten pogrzeb na środkach uspokajających- cytuje "Fakt".

Otylia Jędrzejczak już kilka miesięcy temu w rozmowie z magazynem "Party" zdradziła, że w swojej książce zopublikuje również listy i wiersze, które pisała do swojego tragicznie zmarłego brata i do Boga. 

Przeczytacie biografię Otylii Jędrzejczak?

Zobacz także: Znamy imię synka Otylii Jędrzejczak! Jest bardzo klasyczne

Otylia Jędrzejczak w swojej biografii wspomina śmierć brata.

Otylia Jędrzejczak smutna
EastNews

Biografia trafi do sprzedaży pod koniec listopada.

Otylia Jędrzejczak
East News

 

Dawid Kwiatkowski w kolorowej bluzie
East News
Newsy
Dlaczego film biograficzny o Dawidzie Kwiatkowskim nie trafił jeszcze do kin? Wiemy!
Dlaczego film biograficzny o Dawidzie Kwiatkowskim nie trafił jeszcze do kin? Wiemy!

Na ten film czekają wszyscy fani Dawida Kwiatkowskiego! Kilka miesięcy temu jeden z najpopularniejszych wokalistów w Polsce zdradził, że wkrótce w kinach pojawi się dokument o jego życiu. Dawid Kwiatkowski w jednym z wywiadów przyznał wówczas, że w filmie zobaczymy również jego bliskich.  (...) przez pół filmu płaczę. To było trudne dla całej mojej rodziny. Ten film jest naszą spowiedzią. Myślę, że wszystkim było nam to potrzebne. Pracując nad tym dokumentem, wszystko sobie wyjaśniliśmy i zbliżyliśmy się do siebie- mówił w rozmowie z portalem plejada.pl.  Niestety, film wciąż nie pojawił się w kinach i nie wiadomo, kiedy odbędzie się jego premiera. Dlaczego? Posłuchajcie, co powiedział nam sam Dawid Kwiatkowski!  Zobacz także:   QUIZ! Jak uważnie oglądałaś wywiad z Dawidem Kwiatkowskim w Party? Sprawdź się! Dawid Kwiatkowski zdradził nam, dlaczego film jeszcze nie trafił do kin.   Trwa głosowanie w Wielkim Plebiscycie na Hit Roku 2019! Więcej:

Otylia Jędrzejczak na okładce VIVY! z dziećmi
Newsy
Otylia Jędrzejczak po raz pierwszy pokazała syna i córkę na okładce VIVY!
Otylia Jędrzejczak po raz pierwszy pokazała syna i córkę na okładce VIVY!

Otylia Jędrzejczak, tuż przed premierą jej biografii, zdecydowała się na okładkową sesję do magazynu "VIVA!", razem z dziećmi - synem Grzegorzem oraz córką Marceliną. To pierwszy raz, kiedy Mistrzyni Olimpijska pokazała swoje potomstwo! Zobaczcie koniecznie, jak cała trójka prezentuje się na okładce dwutygodnika. Otylia Jędrzejczak na okładce VIVY! z dziećmi Otylia Jędrzejczak ma dwoje dzieci - córkę Marcelinę, która urodziła się pod koniec kwietnia 2017 roku oraz synka Grzegorza - chłopiec przyszedł na świat we wrześniu 2019 roku. Tuż przed premierą książki "Otylia. Moja historia" (premiera 27.11) gwiazda wzięła udział w sesji zdjęciowej do magazynu VIVA!, w którym opowie m.in. o macierzyństwie, zerwaniu ze sportem czy tragicznej przeszłości. Niedawno wyszły na jaw pierwsze, wstrząsające fragmenty z jej książki. Otylia przyznała, że tuż po tragicznym wypadku, w którym zginął jej brat, miała myśli samobójcze.  Jak stanęła na nogi? Co ją ocaliło? Z pewnością ta biografia przyniesie wiele odpowiedzi! Tymczasem fani Otylii Jędrzejczak mogą nacieszyć oko piękną sesją zdjęciową z dziećmi! Podoba Wam się ta okładka? Otylia tuż po narodzinach synka, Grzesia.  

Otylia Jędrzejczak smutna
EastNews
Newsy
"W basenie, pod wodą, klęłam, płakałam i pytałam: Dlaczego ja?" Otylia Jędrzejczak wspomina czas po śmierci brata
Czternastu lat potrzebowała Otylia Jędrzejczak, by przelać na papier swoje trudne  wspomnienia związane z wypadkiem samochodowym, w którym zginął jej ukochany brat Szymon.

Czternastu lat potrzebowała Otylia Jędrzejczak , by przelać na papier swoje trudne  wspomnienia związane z wypadkiem samochodowym, w którym zginął jej ukochany brat Szymon. W swojej najnowszej autobiografii  gwiazda postanowiła rozliczyć się z przeszłością. Twierdzi, jednak, że nigdy nie chciała napisać zwykłej biografii, tylko książkę ku pokrzepieniu serc. By pomóc innym, zdecydowała się wrócić do swoich trudnych przeżyć, takich jak poronienie pierwszego dziecka czy śmierć brata. Zrobiła to, by dać świadectwo, że każdej tragedii można się podnieść. Jednak czternaście lat temu Otylia przyznaje, że była w takim stanie, że planowała popełnić samobójstwo. „ To był taki czas, kiedy moje życie obróciło się o 180 stopni i nagle różni ludzie, którzy kompletnie nie znali mojej sytuacji, zaczęli mnie potwornie hejtować. Na szczęście moi rodzice byli na tyle mądrzy, że odcięli mi Internet i telewizję. Nie mogę do dziś uwierzyć, że niektórzy życzyli mi śmierci. Jak można oceniać drugiego człowieka po tym, co o nim przeczytamy? Niepojęte!”, mówi w wywiadzie dla "Party". Kiedy leżała w szpitalu po wypadku samochodowym, paparazzi nie dawali jej spokoju. Otylia wspomina, że opuszczali się na linach, by zrobić ci zdjęcie. Po wypadku przez sześć lat, żeby sobie pomóc pisała listy do zmarłego brata oraz do Boga. To była jej forma autoterapii. Kiedy dziś odszukała te listy i czytała je na nowo, by opublikować ich fragmenty w książce, płakała. Trudno jej było te listy przekazać do publikacji, ale uznała, że pokazują jednak kawałek prawdy. One pomogły jej pokonać traumę. „Najwięcej zawdzięczam rodzicom, którzy potrafili mi przebaczyć i mnie kochać. Pamiętam też, że w basenie, pod wodą, klęłam, płakałam i pytałam:...

Nasze akcje
Newsy

Poznaj legendy miejskiego stylu w nowej kolekcji CCC

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner