Beżowy oversizowy płaszcz od Dolce&Gabbana
EastNews

Oto idealny płaszcz na jesień 2020. Model z Reserved pasuje do wszystkiego

Beżowy oversizowy płaszcz od Dolce&Gabbana
EastNews

Płaszcze "misie" to propozycja idealna dla zmarzluchów, dlatego jeśli należysz do tego grona, mamy dla ciebie wspaniałą wiadomość. Płaszcze i kurtki "miś" mają się dobrze i w sezonie jesienno-zimowym będą nadal modne, o czym świadczy m.in. ich obecność na pokazie Dolce&Gabbana na sezon jesień-zima 2020/2021. Płaszcze "misie" najlepiej wyglądać będą w spokojnych kolorach - ich struktura jest już na tyle odważna, że lepiej zrezygnować z intensywnych kolorów, i lepiej postawić na kolory ziemi, takie jak: beże, brązy, karmele.

Zobacz także: Joanna Koroniewska w botkach, które są hitem jesieni. Ten fason bosko wydłuża nogi, a podobne kupisz już za 200 zł

Płaszcz na jesień-zimę 2020/2021

Płaszcze "misie" są nadal popularne wśród Instagramerek i influencerek na całym świecie. Kobiety cenią je nie tylko ze względu na "misiowaty" i bardzo przytulny look, ale przede wszystkim za to, ile dają ciepła!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Cousin Of Roman,Letha & Shelly (@naragodfrey)

Płaszcz "miś" jest idealną bazą większości stylizacji. Załóż do niego jeansy i białe sneakersy - to w zupełności wystarczy.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Christa (@christa_classicmodel)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez style.by.rimoulux (@rimoulux)

Beżowy oversizowy płaszcz "miś" od Dolce&Gabbana był jedną z najbardziej komentowanych propozycji na pokazie kolekcji na sezon jesień-zima 2020/2021. Ten projekt to dowód na to, że projektanci myślą o nas ciepło ;-).

Beżowy oversizowy płaszcz od Dolce&Gabbana
EastNews

Skusisz się na taki płaszcz w tym sezonie?

 

Więcej na temat płaszcz Dolce&Gabbana
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48