Party Stories
Oświadczenie Roberta Śmigielskiego
Newsy

Były partner Weroniki Rosati przerwał milczenie. Jest oświadczenie! "Nasz związek miał wysoką temperaturę"

Niedawno w mediach wybuchła prawdziwa afera. Wszystko za sprawą bardzo szczerego wywiadu, którego udzieliła Weronika Rosati. Aktorka w rozmowie z Magdaleną Środą dla Wysokich Obcasów wyznała, że jej były partner, Robert Śmigielski, miał znęcać się nad nią psychicznie i fizycznie. Według niej mężczyzna podnosił na nią rękę nawet wtedy, gdy była w zaawansowanej ciąży. Były partner gwiazdy postanowił przerwać milczenie i opublikował właśnie na łamach jednego z portali oficjalne oświadczenie. 

Weronika Rosati żałuje, że opowiedziała o samotnym macierzyństwie? Dlaczego tyle zdradziła?

Weronika Rosati o swoim związku

Weronika Rosati zaskoczyła wszystkich swoją decyzją o odejściu od partnera. Oboje wyglądali bowiem na zakochanych. Według aktorki prawda wyglądała nieco inaczej. Gwiazda "M jak miłość" na łamach "Wysokich Obcasów" oznajmiła, że przez długie miesiące była ofiarą przemocy domowej. 

- Uderzał wielokrotnie. W twarz, w rękę. Uderzył mnie też, jak byłam w zaawansowanej ciąży, a potem, gdy trzymałam córeczkę na rękach - ujawnia aktorka.

Oświadczenie byłego partnera Weroniki Rosati, Roberta Śmigielskiego 

Były partner Weroniki Rosati początkowo nie chciał szczegółowo komentować tej afery. W końcu jednak przerwał milczenie. Ojciec Elizabeth wydał oświadczenie, którego treść została opublikowana na łamach serwisu WP Kobieta. Były partner Weroniki Rosati podważa w nim wersję aktorki. Według niego w ich domu nie dochodziło do przemocy. 

- Chcę z całą mocą zaprzeczyć doniesieniom mojej byłej partnerki dotyczącym stosowania przemocy fizycznej. Nie uderzyłem Weroniki, ani kiedy była w ciąży, ani po porodzie, czy też tym bardziej, kiedy trzymała na rękach Elę. Często dochodziło między nami do kłótni, w trakcie których z obu stron padało wiele gorzkich, mocnych słów. Nasz związek miał wysoką temperaturę. Równie nieprawdziwe są zarzuty dotyczące przemocy ekonomicznej. Dysponowaliśmy wspólnym kontem, zasilanym wyłącznie z moich przychodów - czytamy w wydanym przez Śmigielskiego oświadczeniu dla portalu WP Kobieta.

Zobacz także: Były partner Weroniki Rosati komentuje jej oskarżenia o przemoc!

Były partner Weroniki Rosati zaznaczył także, że od początku wiedziała o jego sytuacji rodzinnej. Choć - według niego - początkowo akceptowała jego dzieci z poprzednich związków, w pewnym momencie zaczęło jej to przeszkadzać. Podobno aktorka nie pochwalała tego, że jej partner jest tak mocno zaangażowany w wychowanie przyrodniego rodzeństwa Eli. 

- Często w tle pojawiała się również niechęć do dalszego finansowania moich bliskich z poprzednich związków. Co oczywiste, w tej kwestii nie zamierzałem jednak ustąpić, co często było powodem kłótni między mną a Weroniką - twierdzi Robert Śmigielski. 

W oświadczeniu czytamy także, że Weronika Rosati podobno uniemożliwia byłemu partnerowi kontakty z ich córką, choć ten bardzo by tego chciał. Jej były partner zapewnia, że wciąż łoży na wychowanie Elizabeth i chce, aby była szczęśliwa.

Zobacz także: „Znam więcej szczegółów związanych z jej byłym partnerem. Są bardzo mocne” - Weronikę Rosati wspiera znana dziennikarka

Mężczyzna zapewnił także, że nie znęcał się nad swoją partnerką psychicznie. Wręcz przeciwnie, według niego był dla niej wsparciem - szczególnie, jeśli chodzi o sprawy zawodowe. Podobno ułatwiał jej nawet nawiązywanie kontaktów, dzięki którym dostawała intratne propozycje zawodowe. Były partner Weroniki Rosati przyznał jednak, że niechętnie podchodził do tematu rozbieranych scen, w których miałaby wystąpić jego ukochana. 

- Jest prawdą, że wyrażałem obiekcje co do jej pewnych kontaktów zawodowych oraz udziału w scenach erotycznych. Sugerowałem, żeby wybierała role, w których będzie mogła pokazać i rozwijać swój warsztat aktorski. W trakcie naszych dyskusji nawiązywałem do rozmów ze znajomymi z branży, którzy zwracali uwagę, że kariera aktorska, oparta na eksponowaniu ciała, nie jest długotrwała – fragmenty tych rozmów, wyrwane z kontekstu, Weronika wykorzystała w wywiadzie dla "Wysokich Obcasów" - stwierdził.

Kto według was mówi prawdę?

Weronika Rosati
EastNews

Weronika Rosati przechodzi teraz ciężkie chwile

Weronika Rosati

Zobacz także: Weronika Rosati ma dość! Zapowiada walkę o swoje dobre imię w sądzie

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Weronika Rosati, Anna Mucha, Krystian Wieczorek
Instagram
Newsy
W "M jak miłość" Anka będzie miała romans z Budzyńskim? Anna Mucha zapowiada Weronice Rosati: "Widzowie cię znienawidzą!"

  Weronika Rosati wróciła do serialu " M jak miłość ", a rola granej przez nią Anki została znacznie rozbudowana - znów budzi emocje i powoduje zamęt. Co jednak czeka jej bohaterkę i czy Anka wda się w romans z Budzyńskim? Koniecznie zobaczcie nasz materiał wideo, by się przekonać, co zdradziła nam Weronika Rosati! Powiemy wam tylko tyle - Anna Mucha mówi przed kamerą Party.pl Weronice wprost: Ale widzowie cię znienawidzą!   Zachęcamy do dyskusji o polskich serialach na naszej grupie na Facebooku - https://www.facebook.com/groups/serialepolskie/   Zobacz:  Weronika Rosati  broni się  przed Magdą Gessler: „jesteś stronnicza i negatywnie nastawiona”   Przeczytaj też:  Weronika Rosati w ogniu  krytyki ! Jej prezent dla córki ostro oceniła Magda Gessler   Anka i Budzyński będą mieć romans?! Anna Mucha uważa, że widzowie znienawidzą postać Weroniki Rosati

Weronika Rosati z mamą i córką
Newsy
Weronika Rosati ma naprawdę trudny czas! Na spacerze z mamą i córką wyglądała na naprawdę smutną! Zobaczcie ZDJĘCIA
Weronika Rosati w koku
East News
Newsy
Coraz bliżej końca sprawy Weroniki Rosati i Roberta Śmigielskiego? „Było zaplanowane przedstawienie zarzutów”
Prokuratura w Warszawie wezwała Roberta Śmigielskiego. Dlaczego się nie zjawił?

Wojna między Weroniką Rosati i Robertem Śmigielskim trwa. Według najnowszych informacji, Robert Śmigielski, były partner i ojciec Elizabeth, miał stawić się w prokuraturze. Jednak nie doszło do przesłuchania znanego warszawskiego ortopedy. Dlaczego? - Mogę potwierdzić, że sprawa dotyczy zawiadomienia złożonego przez panią Weronikę Rosati i na dzisiaj zaplanowane było przedstawienie zarzutów” - mówi w rozmowie z „Faktem”, prokurator Mirosława Chyr Dlaczego były Rosati nie stawił się w urzędzie? Według informacji „Party”, Robert nie odebrał wezwania do prokuratury, zostanie więc wyznaczona kolejna data. Szokujący wywiad gwiazdy Wezwanie do prokuratury zbiegło się z kolejnym głośnym wywiadem, którego Weronika udzieliła „Wysokim Obcasom”. Gwiazda opowiedziała, jak wyglądało jej życie w związku z Robertem Śmigielskim oraz ile straciła, ogłaszając w mediach, że jest ofiarą przemocy. - Pierwszy raz zostałam uderzona w 2016 roku przed Balem TVN-u. Dostałam w twarz tak mocno, że upadłam na ziemię - to tylko fragment szokującego wywiadu Weroniki. Prokuratura przygotowuje kolejne wezwanie dla Śmigielskiego. Ma to nastąpić jeszcze w tym roku. Więcej - w nowym "Party". Weronika Rosati jest teraz w Los Angeles  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner