Halina Skoczyńska w różowej marynarce

Ostatni wywiad Haliny Skoczyńskiej. Opowiedziała o śmierci matki i marzeniu, by znaleźć jeszcze miłość...

Halina Skoczyńska w różowej marynarce

O czym opowiadała Halina Skoczyńska w ostatnim wywiadzie? Aktorka liczyła jeszcze na to, że znajdzie prawdziwą miłość. Gwiazda zmarła samotnie z powodu niewykrytego tętniaka kilka dni temu. Ta śmierć mocno wstrząsnęła polskim show-biznesem. Halinę Skoczyńską pożegnała cała plejada aktorów i gwiazd, którzy mieli okazję razem z nią współpracować. Aktorka znana szerszej publiczności z serialu "Rodzinka.pl" żyła w otoczeniu przyjaciół. Jej syn wraz z żoną na stałe mieszka w Londynie, a były mąż wyjechał do Kanady. Jednak do końca utrzymywali bliskie relacje. Rozwód i utrata matki to były dla niej jedne z najbardziej traumatycznych wspomnień. O śmierci bliskiej jej osoby opowiedziała w wywiadzie dla "Grazi":

Dopóki nie zaczęła się straszna choroba, przyjeżdżała na moje spektakle, cieszyła się mną, nigdy mnie nie zawiodła. Nawet w ostatnich chwilach swojego życia, kiedy leżała w szpitalu, ja - kretynka - jeździłam na spektakle do Warszawy, bo teatr przecież musi grać. Nie dla pieniędzy - więcej ich wydawałam na nocne taksówki, aby po spektaklu wrócić do mamy do szpitala w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Serialowa matka Natalii Boskiej, czyli Małgorzaty Kożuchowskiej w tym samym wywiadzie sugerowała jednak, że chciałaby znaleźć jeszcze miłość:

Gdy mężczyzna kocha kobietę, to kocha ze wszystkimi jej zmarszczkami i bliznami. A gdy nie kocha, to znaczy, że to nie ten mężczyzna albo kobieta powinna popracować nad sobą, niekoniecznie nad zmarszczkami. Prawdziwi mężczyźni nie szukają sobie lalek do zabawy. Jestem wystarczająco stara, żeby wiedzieć, że kocha się człowieka. 

Kolejne sezony "Rodzinki.pl" bez Haliny Skoczyńskiej z pewnością już nie będą takie same.

 

Pogrzeb Haliny Skoczyńskiej odbędzie się w sobotę. Sprawdź SZCZEGÓŁY.

 

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska pożegnała Halinę Skoczyńską, zmarłą gwiazdę Rodzinki.pl. Zmieściła poruszający wpis

 

Halina Skoczyńska w ostatnim wywiadzie opowiedziała o śmierci matki

Zmarła Halina Skoczyńska
East News

Aktorka była też otwarta na nową miłość

Zmarła Halina Skoczyńska
East News

 

 

Więcej na temat Halina Skoczyńska
Przeładuj

Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" urodziła dwoje dzieci, a ma idealną sylwetkę! Dieta? Ćwiczenia? Zdradziła swój sposób!

zobacz 03:13